Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

4camping.cz největší nabídka turistického vybavení v ČR

 

Firma ForCamping s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších domácích hráčů na trhu s outdoorovým a kempingovým vybavením. E-shop www.4camping.cz se umístil ve finále respektované ankety o nejlepší český  internetový obchod. Kamenné prodejny můžete nalézt v Praze, Pasohlávkách, na Vranovské pláži a nově také v Brně, v obchodním centru Letmo. E-shop se pyšní vůbec nejširší nabídou turistického vybavení, když můžete vybírat ze zboží 110 značek. Nejvýznamnější činností firmy je pořádání Prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody, kterou každoročně na Výstavišti v Praze Letňanech navštíví 100.000 návštěvníků a je největší akcí svého druhu ve střední Evropě.

Navštivte stánek 4camping na SPORT Life v pavilónu V (stánek 10) a na Caravaning Brno v pavilónu P (plocha 17) a využijte možnost zakoupit zboží za zvýhodněnou výstavní cenu a zapojit se do soutěže o hodnotné ceny.

Vybíráme z nabídky (SPECIÁLNÍ VELETRŽNÍ CENY):

Set skládacího stolu a židlí pro 4 lidi Furniture set Pinguin.
Stůl velikosti XL a 4 skládací židle, které složíte přímo do stolu. Stůl je odolný a má více pozic. Židle jsou typu X. Na stánku je k dostání za veletržní cenu 1590 Kč.


Kempingové křeslo Outwell Campinas
Pohodlné letní křesílko s originálním designem ve kterém můžete posedět na slunci za jakékoliv příležitosti. V průběhu veletrhu ho nabízíme s 50% slevou za 699 Kč.


Spací pytel Easy Camp Moon
Dekový spacák Moon s kapucí od firmy Easy Camp nabízí příjemný spánek i v nižších podzimních teplotách. Oboustranný zip je po celé délce řešen tak, aby se nezadrhával a zároveň aby během teplejších nocí pomáhal větrat. U nás na veletrhu ho seženete za 749 Kč.


Skládací kanystr Outwell Water Carrier
Skládací kanystr na vodu Water Carrier od značky Outwell s praktickým držadlem je k mání ve variantě 15 a 20 litrů. Veletržní cena již od 229 Kč.


Samonafukovací karimatka Vango Trek Standart
Samonafukovací karimatka Trek je ideální volbou tam, když je zapotřebí pevnost, odolnost a cenová dostupnost. Malé rozměry a nízká váha jsou další velmi dobré vlastnosti, které určitě oceníte, pokud vše ponesete na zádech. Na našem stánku ji pořídíte za 792 Kč.

Více na www.4camping.cz

Datum: 6.11.2015 8:23:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště