Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

4camping vybaví vaši mobilní domácnost jako nic


Kempování už dávno není z nouze ctnost, ale je to životní styl.  Pokud i vás uchvátil tento trend a nemáte-li vše potřebné pro spokojenost a pohodlí, rozhodně zavítejte na brněnské výstaviště na Caravaning 2021. Na stánku 4camping rozhodně snadno a rychle vybavíte celou svoji mobilní domácnost. Vyberete zde vše od sklenek na víno, přes příbory, skládací nádoby, stoly, stolky, židle a jiné vychytávky, které vám mohou zpříjemnit pobyt v přírodě, v kempu či jen tak na výletě.

Ceny jsou o něco nižší, než jsou na e-shopu, protože je to reprezentativní veletrh. Chtěli bychom zaujmout i nové zákazníky, aby si u nás něco koupili,“ říká Marek Mészáros, manažer východní části společnosti 4camping. „Přivezli jsme ty nejlepší modely nábytku, které jsou nejprodávanější. Snažili jsme se to tady udělat hodně pestré,“ dodal s jistou zkušeností Marek Mészáros.

4camping je největší prodejce turistického a kempingového zboží s velkým přesahem do outdoorového vybavení a prémiové ceny jistě potěší všechny nakupující. Skvělou zprávou je, že vybavení si můžete na místě objednat a řadu produktů i zakoupit přímo na veletrhu.

4camping působí v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku. Vedle e-shopu 4camping.cz provozuje 14 vlastních prodejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Českých Budějovicích, Budapešti a Bratislavě, v Pasohlávkách a na Vranovské pláži. Lezeckou speciálku najdeme v nejmodernějším lezeckém centru v Praze Letňanech.

    

 

Datum: 21.10.2021 16:00:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště