Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

95 let brněnského výstaviště
27.-28.5.2023

Teplárny Brno ukáží jak vyrábět elektřinu


V Teplárnách Brno jsme připravili pro návštěvníky oslav výročí brněnského výstaviště řadu zajímavých informací a aktivit pro děti i dospělé. Ve vnitřní expozici v pavilonu A1 si vyzkoušíte postavit vlastní soustavu zásobování teplem a dozvíte se jak v Brně vyrábíme elektřinu. Nebo přijďte vyrobit energii pro dobrou věc a podpořte ParaCENTRUM Fenix částkou 250 Kč za každý ujetý kilometr na veslovacím trenažeru. Tentokrát budete vyrábět elektřinu vy a platit budou Teplárny. Nezapomeňte také navštívit náš venkovní stánek věnovaný elektromobilitě, kde můžete využít testovací jízdy elektromobily a e-skútry, nebo si potrápit hlavu u šifrovací hry. Na konci dne budeme také losovat výherce soutěže o elektromobil na týden zdarma.

    

    

Teplárny Brno spolehlivě zásobují teplem zhruba 4000 odběrných míst v Brně. Mezi našimi odběrateli jsou například AZ Tower, Masarykův onkologický ústav, polyfunkční objekt SONO Centrum, Vila Tugendhat, univerzity a pivovar, stejně jako desítky dalších významných brněnských firem a institucí, a 100 000 domácností.

Dávno však nejsme pouze dodavatelem tepla. Pracujeme na nových produktech a službách. Pod hlavičkou Energie pro Brno naleznete nové produkty, nápady a řešení spojené zejména s čistou, zelenou energií.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště