Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

95 let brněnského výstaviště
27.-28.5.2023

Exkluzivní koncert Hudba & Víno v sobotu 27. května na brněnském výstavišti


Klasická hudba v podání nejlepších českých interpretů s degustací špičkových moravských vín přímo mezi skladbami. Exkluzivní projekt pod garancí České filharmonie oslaví letos 95. narozeniny brněnského výstaviště.

V hudební části se představí klavírista Ivo Kahánek, houslista a koncertní mistr České filharmonie Jan Mráček, Belfiato Quintet a další umělci. Hlavním průvodcem je David Mareček, generální ředitel České filharmonie. Vinařskou část připravují Miloš Michlovský (Vinselekt Michlovský Rakvice) a František Mádl (Malý vinař Velké Bílovice). Šestý ročník koncertu Hudba & Víno je součástí oslav 95 let brněnského výstaviště BVV95. Po skončení koncertu můžete ve 22:30 zhlédnout z areálu výstaviště ohňostroj „BVV95“ nad hradem Špilberk z projektu IGNIS BRUNENSIS. Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji GoOout.net (https://goout.net/cs/hudba-and-vino/szsmymv/), podrobný program koncertu na www.hudbavino.cz.

Záštitu nad koncertem převzali Petr Fiala, předseda vlády České republiky, Markéta Vaňková, primátorka města Brna a Jan Grolich, hejtman Jihomoravského kraje. Generálním partnerem je Skupina ALTA. Koproducentem jsou Veletrhy Brno a hlavním producentem SNIP & CO.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště