Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

95 let brněnského výstaviště
27.-28.5.2023

SAKO Brno, a.s. má jasný cíl – čisté Brno


SAKO Brno je společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství pro města, obce, obchodní společnosti, živnostníky a občany. Jsou to patrioti a cítí se být součástí Brna. Jejich hlavním cílem je čisté město.

Na stánku najdete všechny informace, které vás o odpadovém hospodářství zajímají, děti si mohou hrát s modely vozů a popelnic, malovat a soutěžit. Uvidíte samozřejmě i svozová vozidla, prezentaci lisovacího zařízení a spoustu dalšího.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště

Návštěvníci

KORDIS JMK, a.s. předvede to nejnovější i to nejstarší.


Společnost KORDIS JMK, a.s. má na starosti koordinaci dopravní obslužnosti na území Jihomoravského kraje a přípravu, realizaci a provozování integrovaného dopravního systému.

Na stánku uvidíte moderní autobus MAN hybrid, ale také Karosu ŠL11, která se vyráběla od roku 1970 do roku 1981. A protože chce KORDIS ukázat to nejnovější, ale i to nejstarší, najdete zde i výstavku odbavovacích zařízení ve veřejné dopravě, a to od Setrightu po Epis. Zeptat se můžete na elektronické jízdné, dopravní řešení a vše, co vás o veřejné dopravě zajímá.