Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

95 let brněnského výstaviště
27.-28.5.2023

Hrášek z Mendláku se dovalí na výstaviště


Sedmimetrový model zeleného hrášku společně s promo týmem Mendel festivalu se také zapojí do programu oslav brněnského výstaviště. Hrášek se dokutálí do volného prostoru před vstupem do pavilonu A, kde na něj navážou desetimetrové modely planet uvnitř pavilonu.

Vedle modelu hrášku se můžete těšit i na maskota ve tvaru lusku, který vás uvede do světa genetiky. Na stánku promo týmu Mendel festivalu připravíme pro malé i velké návštěvníky výtvarnou dílničku, kde se hravou formou seznámíte s různými oblastmi, kterým se Gregor Mendel věnoval. Návštěvníkům tak připomeneme nejen odkaz Gregora Mendela, zakladatele genetiky, ale také další brněnskou událost, kterou je 8. ročník Mendel festivalu. Program, aktuální dění a představení kapel, které letos vystoupí na Mendel festivalu, jako např. Gipsy Kings nebo brněnská kapela Poletíme?, můžete sledovat na webu mendelje.cz a na našich sociálních sítích #Mendelfestival.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště

Návštěvníci

KORDIS JMK, a.s. předvede to nejnovější i to nejstarší.


Společnost KORDIS JMK, a.s. má na starosti koordinaci dopravní obslužnosti na území Jihomoravského kraje a přípravu, realizaci a provozování integrovaného dopravního systému.

Na stánku uvidíte moderní autobus MAN hybrid, ale také Karosu ŠL11, která se vyráběla od roku 1970 do roku 1981. A protože chce KORDIS ukázat to nejnovější, ale i to nejstarší, najdete zde i výstavku odbavovacích zařízení ve veřejné dopravě, a to od Setrightu po Epis. Zeptat se můžete na elektronické jízdné, dopravní řešení a vše, co vás o veřejné dopravě zajímá.