Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

95 let brněnského výstaviště
27.-28.5.2023

Muzeum v pohybu

Technické muzeum v Brně vyšle v sobotu 27. května 2023 historická vozidla přes náměstí Svobody na brněnské výstaviště, kde si je můžou „osahat“ návštěvníci výročních oslav. Vozový park se bude skládat z osobních automobilů, vozů městské hromadné dopravy a vojenské techniky. Tak nezapomeňte navštívit pavilon B. 

Pokud máte raději něco o dost menšího, tak si v pavilonu E užijete výstavu papírových, plastikových a RC modelů. Můžete se však nejen dívat, ale také si zkusit něco vyrobit v modelářské dílně nebo si zajít na worskhop.

Technické muzeum v Brně posílá na brněnské výstaviště historická vozidla ze své sbírky. Všechny vozidla budou pojízdná a zájemci si je budou moci zblízka prohlédnout a seznámit se s nimi přímo na výstavišti. A to až do neděle do ukončení akce k výročí BVV. Vozový park se bude skládat z osobních automobilů, vozů městské hromadné dopravy a vojenské techniky ze sbírky TMB. V rámci obou dnů se mohou přijít zájemci podívat do stálých expozic Technického muzea v Brně v Králově Poli.

A víte, jakou muzeum plní funkci? Sbírkotvornou, vědeckou, kulturní, osvětovou a metodickou.

    

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště