www.bvv.cz

 • Vinařství roku 2017
  10.1.2018 Vinařství roku 2017

  18.1.2018 pavilon A Rotunda
  8. ročník prestižní vinařské soutěže o titul Vinařství roku 2017 vyhlašuje Svaz vinařů ČR společně s Národním vinařským centrem a za podpory Vinařského fondu.

 • #jinykoncert Tomáše Kluse. Doslova.
  14.12.2017 #jinykoncert Tomáše Kluse. Doslova.

  Přátelé, Brno, Moravany a všichni, kdo nás rádi posloucháte. Poslední koncert v rámci RecyKlus se blíží. Bude extra, výjimečný, obohacený, prostě #jinykoncert ...a bude host!!!“ Těmito slovy láká hudebník Tomáš Klus svoje příznivce na vystoupení, které se odehraje příští pondělí 18. prosince v pavilonu B na brněnském výstavišti.

 • LÉTOFEST = osm festivalů napříč Českou republikou
  13.12.2017 LÉTOFEST = osm festivalů napříč Českou republikou

  Druhý ročník LétoFestu. Tentokrát na Výstavišti a již dvoudenní letní dovádění. Jediné vystoupení kapely Kabát v ČR!!

 • Podzimní expozice ve světě - reálném i virtuálním
  5.12.2017 Podzimní expozice ve světě - reálném i virtuálním

  V podzimních měsících je prioritou pro manažery úseku Realizace expozic a servisu tradičně výstavba expozic pro Mezinárodní strojírenský veletrh, který obsazuje všechny haly brněnského výstaviště.

 • Do startu Olympijského parku zbývá méně než 100 dní
  6.11.2017 Do startu Olympijského parku zbývá méně než 100 dní

  Otevření Olympijského parku na brněnském výstavišti se nezadržitelně blíží – v pavilonu Z a jeho okolí se jeho brány otevřou už za necelých 100 dní. Přípravy minulý týden v Praze posvětil i prezident Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach, který možnosti a záměry probral s brněnským primátorem Petrem Vokřálem a radní pro sport Jihomoravského kraje Janou Pejchalovou. Pro Brno bude sportovní park pod pěti kruhy premiérou.

 • Nejhlasitější skladba v dějinách
  18.10.2017 Nejhlasitější skladba v dějinách

  Sirény, děla, signální pistole… Nad Brnem se už v sobotu rozezní Symfonie sirén, nejhlasitější skladba světových dějin. Vstup pouze na vlastní nebezpečí, rozhodně se špunty do uší a bez dětí.

 • Firmám se daří, signalizuje letošní MSV
  5.10.2017 Firmám se daří, signalizuje letošní MSV

  Veletrhy jsou podle Jiřího Kuliše „marketingovým řešením naživo“ a komunikačním médiem „tváří v tvář“. Vše nelze řešit po internetu a mailu. „K největším setkáním naživo patří například setkání uživatelů čínského e‑shopu Alibaba nebo setkání hráčů internetových her. Hrají na internetu, ale občas se chtějí potkat.

 • Lidé se svezou na výstaviště parním vlakem
  8.6.2017 Lidé se svezou na výstaviště parním vlakem

  Návštěvníci brněnského výstaviště si mohou užít zábavu pod hradbami 24. června. V rámci festivalu Ignis Brunensis je pro ně připravené zábavné odpoledne, které vyvrcholí ohňostrojem.