Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

boat Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava lodí a vodních sportů

Yachtcharter Marten s.r.o.

SLAM , SLAM, SLAM, konečně přichází na trh České a Slovenské republiky.

Světoznámá značka SLAM je konečně i na českém a slovenském trhu. Díky společnosti Yacht Charter Marten s.r.o. a její touze nabídnout našinci to nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší oblečení, byla minulý měsíc v Itálii podepsána smlouva o oficiálním a výhradním českém a slovenském zastoupení firmy SLAM. Zanedlouho bude spuštěna i ...česká webová prezentace. Děkujeme všem, zejména jachtařům za podporu v našem snažení!

Na této stránce, najdete prozatím veškerou nabídku všech kolekcí firmy SLAM (Yachting, golf, volný čas - Zima 2010/11, Léto 2010, obuv 2010) pro sezonu 2010/11. První SHOW ROOM byla otevřena v Šumperku na ulici Langerova 7. Zde najdete všechny produkty firmy SLAM, které si můžete prohlédnout a následně objednat.

Hledáme tímto i prodejce a obchodní zástupce tohoto atraktivního zboží a jsme připraveni nabídnout výhodné balíčky pro obchodníky, sportovní prodejny a butiky, kteří budou chtít s námi rozvinout spolupráci. Staňte se prodejci SLAM právě ve vašem městě ! !

Chystáme také program spolupráce pro jachtaře, závodní teamy a jachtařské kluby. Chceme podpořit rozvoj a růst nadějných sportovců a závodních jachtařů, zapojit se do významných jachtařských akcí a podpory jachtingu vůbec. Již v dubnu proběhly první námořní kurzy naší jachtařské školy SLAM SAILING SCHOOL. Této školy se v Chorvatsku ve 14 dnech zůčastnilo 76 kurziustů.

Všechny informace a zajímavosti naleznete na oficiálních stránkách SLAM, které pro vás připravil náš Team webmasterů. V případě dotazů, objednávek, nebo možné spolupráce nás kontaktujte na marten@yachtmarten.com nebo na telefonu +420 608 400 254.

Více informací a katalogy ke stažení naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - boat Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště