Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

boat Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava lodí a vodních sportů

Kuboušek, s.r.o.

Firma Kuboušek, s.r.o. se poprvé představí na brněnském výstavišti mezi vystavovateli veletrhu boat Brno.

Kuboušek s.r.o. je výhradním dovozcem finských lodí Degerö a MV-Marin pro Českou, Slovenskou a Chorvatskou republiku. Lodě se vyznačují vysokou kvalitou, aby byly schopné odolat drsným podmínkám severních moří. Oba finští výrobci lodí si získali výbornou reputaci díky kvalitnímu provedení svých produktů, individualistickému designu a cenám srovnatelným s cenami lodí vyrobených ve středozemních vodách.

Mezi exponáty, které mohou návštěvníci shlédnout na boat Brno jmenujme:

MV-Marin 5700 BR

Velmi živý víceúčelový motorový člun pro krátké vyjížďky i celodenní výlety. Snadno se ovládá. Do detailu promyšlené provedení činí tuto loď ve své třídě jedinečnou. Stylový člun MV-5700 BR (Bow Rider) má velmi moderní tvar trupu. Je obdivuhodně vhodný pro všechny plavební podmínky na vnitrozemských vodách i při mořském pobřeží. Tento člun s vysokými postranicemi a čelním sklem poskytuje dostatečnou ochranu, nabízí příjemné a prostorné vybavení pro cestující. Pozornost byla zaměřena na zajištění snadného přístupu z přídě i zádě. Jemné zdrsnění povrchu na schodech a podlahy je příjemné na bosé nohy a bezpečné i ve vlhkém počasí. Na první pohled zaujmou jak dobře vypadající, tak i funkční stylové detaily. Pět uzamykatelných úložných prostor jsou vybaveny voděodolnými zámky. Držáky jsou zapuštěné do vík, čímž mají také ochrannou funkci a zabraňují zakopnutí.

Standardní výbava
Přístupová světla, nerezové zábradlí, schůdky pro plavce, suchý-práškový hasicí přístroj, palivový filtr, 12 V zásuvka, 100 litrů palivová nádrž, biminy, polštáře, integrovaná přihrádka na fendry, komfortní sedadla, 5 uzamykatelných úložných prostorů s zámky Abloy.

Opce
Laminátová podlaha, řídící klapky, stěrače pro řidiče, stůl, přídavné bimini, tyč pro vodní lyžování, 2-baterie systému, rádio/CD se dvěma reproduktory, hydraulický posilovač řízení, železný kýl, elektrické drenážní čerpadlo, skladovací plachta.

Rozměry:
Délka: 5,7 m
Šířka: 2,35 m
Váha: cca 750 kg
Max zatížení: 7 osob/525kg
Motor: 75-140 hp

Plachetnice Degerö

Plachetnice Degerö zaujmou především prostorným interiérem, což ocení zvláště jachtaři na našich vodních nádržích, kteří jsou zvyklí lézt do podpalubí „po čtyřech“. Další předností těchto plachetnic je krásný výhled ze salónu a dvojí kormidlo s dálkovým ovládáním motoru a autopilotu.

Mezi dalšími exponáty budou na expozici č. 22 v pavilonu Z k vidění neopreny značky Camaro, potápěčské vybavení značek Scubapro nebo Uwatec. Návštěvníci mohou rovněž získat informace o možnostech pronájmu jachet a získání potápěčské licence.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - boat Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště