Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

boat Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava lodí a vodních sportů

Výherci návštěvnické soutěže

Seznam výherců návštěvnické soutěže ke stažení

Sportovní veletrhy Čechy baví - Předběžná závěrečná zpráva

Nabídka pro sport a aktivní trávení volného času opět vzbudila velký zájem veřejnosti. Čtyřlístek veletržních projektů SPORT Life, Bike Brno, Caravaning Brno a boat Brno si za první tři dny prohlédlo o deset procent více návštěvníků než loni. Po čtvrtém dnu návštěvnost zřejmě překročí 44 tisíc osob, přičemž nejméně dva a půl tisíce návštěvníků přijede ze zahraničí.

Sportovní veletrhy Čechy baví - Předběžná závěrečná zpráva

Milan Koláček na dálku popsal Transat 6.50

Tele-mostem do Brazílie se pořadatelé výstavy boat Brno spojili s jachtařem Milanem Koláčkem, který jako první Čech v kategorii prototypů úspěšně absolvoval sólový závod přes Atlantik Transat 6.50. K brazilskému břehu dorazil 1. listopadu na dvanáctém místě ve druhé etapě a čtrnáctém celkově.

La Grace symbolicky doplula do Brna

Replika historické plachetnice z 18. století La Grace dnes symbolicky doplula na brněnské výstaviště do pavilonu Z. Symbolicky proto, že návštěvníci mohli vidět její podobu jen na fotografiích. Autentickou výpověď však mohli slyšet na místě přímo od kapitána Josefa Dvorského.

La Grace symbolicky doplula do Brna

Novinka značky Bavaria sklízí úspěch

Společnost Beata Yacht Marine v pavilonu Z představuje motorovou loď Bavaria Sport 34 HT, která do Brna přijela přímo z výrobní linky v Německu. Přestože sdílí expozici s dalšími dvěma neméně zajímavými exponáty stejné značky, novinka ve verzi Hardtop se u návštěvníků výstavy těší největší pozornosti.

Novinka značky Bavaria sklízí úspěch

Sportovní veletrhy zahájeny za účasti cyklistických hvězd

Čtveřice sportovních veletrhů dnes odstartovala v cyklistickém pavilonu F. Oficiálně veletrhy zahájili Norbert Schmidt, obchodní náměstek generálního ředitele společnosti Veletrhy Brno, a Karel Stárek, hlavní organizátor mezinárodního cyklistického veletrhu Bike Brno.

Sportovní veletrhy zahájeny za účasti cyklistických hvězd

Víkendová návštěvnická soutěž

Návštěvnická soutěž je určena pro všechny z Vás, kteří mají chuť si aktivně zasportovat a společně se pobavit. Za tímto účelem se hlavně pavilony A1, A2 a B promění na víkendové dny v jedno velké sportovní centrum, které všem zájemcům nabídne řadu aktivit.

Jubilejní desátý ročník výstavy boat Brno

Vyznavači jachtingu a dalších vodních sportů se již podesáté mohou těšit na dny jedinečnou přehlídku jachet, motorových člunů a vybavení pro vodní sporty. Výstava boat Brno otevře brány pavilonu Z již 10. listopadu.

BAZAR LODÍ na boat Brno 2011

Vážení obchodní přátelé, máte k dispozici již použitou loď nebo motorový člun a plánujete jej prodat? Využijte lodního bazaru na boat Brno a nabídněte ji několika tisícům návštěvníků, kteří se přijdou na výstavu podívat.

Pozvánka pro vystavovatele

Základní informace o veletrhu boat Brno jsou k dispozici také v PDF prospektu pro vystavovatele

1

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - boat Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště