Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

boat Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava lodí a vodních sportů

Novinka značky Bavaria sklízí úspěch

 

Společnost Beata Yacht Marine v pavilonu Z představuje motorovou loď Bavaria Sport 34 HT, která do Brna přijela přímo z výrobní linky v Německu. Přestože sdílí expozici s dalšími dvěma neméně zajímavými exponáty stejné značky, novinka ve verzi Hardtop se u návštěvníků výstavy těší největší pozornosti.

Loď s pevnou střechou – Hardtopem – ochrání posádku před nepřízní počasí, takže se i za deště může kochat výhledem z paluby. Hardtop je však zároveň odnímatelný, čili kdo má rád hodně slunce a vzduchu, střechu si může stáhnout. „Laická i odborná veřejnost, která k nám na stánek zatím přišla, nejvíce oceňuje právě tuto loď, která je zlatou střední cestou z pohledu využití, velikosti, spotřeby i nákladů,“ říká majitelka společnosti Beata Hlaváčková. Loď se dvěma kajutami poskytne komfortní ubytování čtyřem lidem a celkem pojme na palubu až osm osob. Díky vysokým bezpečnostním standardům s snadnému vstupu do vody přes velké koupací plato je Bavaria Sport 34 vhodná i pro rodinné plavby. A stejně jako ostatní lodě této sportovní třídy, také ona kombinuje maximální pohodlí s atraktivním designem a vynikajícím výkonem. Vybavení lodě je variabilní, každý kus se zpravidla vyrábí na míru požadavkům zákazníka, který si může zvolit třeba barvu potahové látky nebo druh dřeviny použité na nábytek.

Loď této velikosti je určena především na moře, kde zůstává zpravidla po celý rok. Majitelům se totiž nevyplatí přepravovat ji na každou sezonu, ale levněji vychází kotvení a celoroční péče v přístavu. V expozici v pavilonu Z si prohlédnete také kompaktní model Bavaria Sport 28, který maximálně využívá daný prostor, a největší lodí celé výstavy je komfortní Bavaria Sport 38. „Všechny tyto lodě prezentujeme v plné výbavě, přesto si je zákazník může pořídit levněji než srovnatelné lodě jiných značek, protože Bavaria před dvěma lety změnila filozofii prodeje a ceny výrazně snížila. Právě to je možná na naší nabídce možná vůbec nejzajímavější, protože nejde o luxusní zboží, ale o lodě dostupné daleko většímu okruhu lidí. Ceny těchto lodí začínají už na 67 tisících Eur bez daně, což zaplatíte i za lepší auto,“ říká Beata Hlaváčková. Dalším specifikem Bavarie je, že loď není třeba dovybavovat. „Jakmile si koupíte loď, třeba i v nejnižším standardu, stačí jen natankovat nádrž a můžete rovnou na vodu. Doplňková výbava je samozřejmě možná, ale není nezbytná,“ dodává zástupkyně značky.

Společnost Beata Yacht Marine dováží lodě Bavaria na český i slovenský trh. „Na boat Brno jsme se značkou Bavaria poprvé. Předpokládám, že se poptávka po lodích Bavaria vrátí i v České republice, i když oproti Slovensku je zde větší poptávka po plachetnicích. Zákazníci, kteří budou mít vážný zájem, nás mohou navštívit v Bratislavě, kde máme v showroomu vystavené další lodě včetně vlajkové Bavarie Deep Blue 46,“ uvedla Beata Hlaváčková.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - boat Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště