Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

boat Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava lodí a vodních sportů

Jubilejní desátý ročník výstavy boat Brno

Vyznavači jachtingu a dalších vodních sportů se již podesáté mohou těšit na dny jedinečnou přehlídku jachet, motorových člunů a vybavení pro vodní sporty. Výstava boat Brno otevře brány pavilonu Z již 10. listopadu.

Desítky vystavovatelů budou návštěvníkům prezentovat nové modely plachetnic, motorových člunů či dalších plavidel. V dlouhé řadě na výstavě prezentovaných lodí nebudou chybět značky jako např. Bavaria, Bayliner, Masterboat, Omicron, Catterpillar, Greenline, Galeon a další.

Zájemci budou mít na výstavě také nejlepší příležitost si vybrat ze široké nabídky charterových společností dovolenou na lodi. Výstava boat Brno nabídne také vedle samotných expozic zajímavý doprovodný program, v rámci kterého proběhnou na podiu přednášky a projekce ze světa vodních sportů. Tradičními tématy doprovodného programu budou jachting, kiteboarding či potápění.

Velmi zajímavé bude bezesporu povídání o plavbách repliky historické lodě z 18. století s názvem „La Grace“. Organizátoři výstavy se také pokusí o spojení s Milanem Koláčkem tele-mostem s cílem zprostředkovat rozhovor mezi návštěvníky výstavy a tímto úspěšným jachtařem, aby se s nimi podělil o čerstvé zážitky z právě dokončeného závodu v sólové přeplavbě Atlantického oceánu s názvem „Transat 6,50“.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - boat Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště