Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
3.-7.4. 2016

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Jednohřídelový drtič Targo 3000

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: Jednohřídelový drtič Targo 3000
Umístění: Pav. R1, st. č. 003
Výrobce: Neuenhauser Maschinenbau GmbH
Vystavovatel: Codet trade s.r.o.

Stručná charakteristika exponátu

Neuenhauser jednohřídelový pomaloběžný drtič TARGO 3000 s přímým náhonem, který šetří až 30% energie je ideální pro řešení nejobtížnějších úkolů drcení.Originální  konstrukce pohonu drtícího válce umožňuje i během chodu  odpojení drtící hřídele a její reverzace. Modulární koncepce stroje umožňuje k drtící části zvolit různé podvozky, typy pohonů a vynášecího pásu a ze tak dodat jak mobilní stroje na kolovém nebo pásovém podvozku, tak i stacionární stroje v elektro nebo diesel provedení s požadovaným vynášecím pásem nebo bez něj pro přímé zabudovaní do výrobní linky. Startování samotného motoru s odpojenou drtící hřídelí významě zvyšuje bezpečnost provozu stroje. V celkovém technickém řešení konstrukce stroje je vhodně skloubeno inovativní konstrukční řešení pohonu se snadnou údržbou a obsluhou a zároveň vytvořen vzhledově zajímavý stroj.

Specifikace předností ve srovnání s konkurencí

  1. Vyznačuje se  možností odpojení drtící hřídele od motoru a její automatické reverzace a opětovného zapojení dopředného chodu bez  nutnosti vypnutí motoru a následný start.
  2. Pro přítlak drtícího protinože jsou použity hydropneumatické válce, které umožňují plynulé nastavení mezery vůči nožům a tak je umožněna změna výstupní frakce i během drcení
  3. Výměnu nožů provádí obsluha se země a pro výměnu nožů na rotoru může obsluha pohodlně sedět na rámu stroje nebo stát  pod bočním krytem .
  4. Přímý mechanický  náhon drtícího hřídele má menší ztráty a šetří tak až 30% energie motoru) a tím i pohonných hmot  oproti  hydraulickému pohonu drtící hřídele a přitom . u tohoto stroje je zachována možnost okamžitého rozpojení soustrojí a reverzace jako u ztrátovějšího hydraulického přenosu síly.
  5. Celkové řešení designu stroje vedlo ke  kompatnímu tvaru, takže nikde nevznikají plochy pro ulpívání odletujícího materiálu a prachu a velké  tvarované plochy  pro vstup vzduchu  opticky odlehčují  kapotování stroje.

Foto

Současně také

TECHAGRO
11. - 14.4. 2021


SILVA REGINA
11. - 14.4. 2021


ANIMAL TECH
11. - 14.4. 2021


NVHZ
11. - 14.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2018

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště