Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
31.3. - 4.4. 2012

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE PRO NÁVŠTĚVNÍKY VELETRHŮ TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA 2012

23.5.2012

Návštěvníci letošních agrárních veletrhů měli možnost účastnit se tipovací soutěže a vyhrát jednoosý traktor Goldoni TWIST 6 od firmy CIME nebo Brokovou kozlici Browning CITORI, kterou do soutěže věnovala společnost WALTER TRADING s.r.o.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE PRO NÁVŠTĚVNÍKY VELETRHŮ  TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA 2012

Předběžná závěrečná zpráva - Techagro, Animal Vetex, Silva Regina a Biomasa 2012

4.4.2012

Komplex zemědělských a lesnických veletrhů pokračuje v růstovém trendu a letošní ve všech směrech rekordní ročník se stal vůbec největší akcí pořádanou v roce 2012 na brněnském výstavišti. Během prvních čtyř dnů prošlo branami výstaviště 98 tisíc návštěvníků, celková návštěvnost tak o několik tisíc překročí skutečnost minulého ročníku (105 371 návštěvníků) a přesáhne hranici 110 tisíc osob.

Předběžná závěrečná zpráva - Techagro, Animal Vetex, Silva Regina a Biomasa 2012

Podpora zelené nafty zůstane zachována

3.4.2012

Vyplynulo to z prohlášení zástupců politických stran, kteří se na veletrhu TECHAGRO sešli se zemědělci a prezentovali jim své názory na podporu zemědělství a rozvoje venkova. Diskusní setkání, na kterém vystoupili zástupci sedmi politických stran, uspořádala Agrární komora ČR.

V PAVILONU Z SE BUDE DRAŽIT DŘEVĚNÁ SOCHA!

3.4.2012

Zveme všechny návštěvníky do pavilonu Z, kde v úterý 3. dubna od 15.30 proběhne slavnostní vyhlášení soutěže žáků středních odborných škol v hodu sekerou.

Lotyši se zajímají o zkušenosti jihomoravských zemědělců

3.4.2012

Početná skupina 33 zástupců zemědělských podniků z různých oblastí Lotyšska pobývá v těchto dnech na jižní Moravě. Pondělí využila k návštěvě veletrhů na brněnském výstavišti, další dva dny tráví návštěvami jihomoravských zemědělců. „Je pro nás přínosem promluvit si s lidmi, kteří pracují ve stejném oboru a mají k němu co říct,“ říká Andrejs Savdons, ředitel společnosti Elagro.

Lotyši se zajímají o zkušenosti jihomoravských zemědělců

Bělorusko má zájem o výměnu studentů i pedagogů

2.4.2012

Devítičlenná oficiální delegace z Běloruska v má v těchto dnech na veletrzích v Brně bohatý program. „Hlavním cílem naší návštěvy je rozvoj normálních, partnerských vztahů mezi Běloruskem a Českou republikou v oblasti zemědělství. Velký důraz klademe také na vzdělávání mladých lidí, proto je tu s námi i rektor běloruské státní zemědělské akademie a další dva zástupci z oblasti zemědělského školství,“ říká vedoucí delegace Anatolij Bulynja z běloruského ministerstva zemědělství.

Čeští odborníci se inspirují využitím lesní energetické biomasy v zahraničí

2.4.2012

Jedním z mezinárodních závazků České republiky je zvýšit hrubou konečnou spotřebu energie z obnovitelných zdrojů na 13,5 %, a to mezi léty 2010 až 2020. V praxi to znamená nárůst spotřeby elektřiny z obnovitelných zdrojů 2,5x a tepla 1,4x. Z tohoto pohledu mají nejen podnikatelé, ale především čeští politikové před sebou velký úkol.

Na výstavišti byly oceněny nejlepší domácí medoviny.

1.4.2012

O tom, že zájem o včelařství může mít mnoho podob, se můžete přesvědčit v těchto dnech v pavilonu E brněnského výstaviště. Až do 4. dubna zde probíhá 4. Včelařská výstava, která je koncipována jako doprovodný program aktuálně probíhajících veletrhů. Podle informací Českého svazu včelařů se jedná o největší včelařskou výstavu u nás v tomto roce.

Na výstavišti byly oceněny nejlepší domácí medoviny.

V myslivecké restauraci se budou rozdávat kozlí bobky!

1.4.2012

Nevěříte? Přijďte se přesvědčit do mysliveckého pavilonu „Z“ v průběhu veletrhu SILVA REGINA. V myslivecké restauraci při expozici Českomoravské myslivecké jednoty věnují jako dárek ke konzumaci nad hodnotu 130,- Kč návštěvníkům speciální ekologické podpalovače s názvem „Kozlí bobky“.

V myslivecké restauraci se budou rozdávat kozlí bobky!

BRIKLIS: naší výhodou je univerzálnost

1.4.2012

Mimořádnou cenu Generálního ředitele Veletrhů Brno a hodnotitelské komise GRAND PRIX BIOMASS získala společnost BRIKLIS za briketovací lis BRIKSTAR 30-12. Manažerka prodeje Jana Šmejkalová vnímá ocenění jako poděkování všem zaměstnancům firmy, která působí na českém trhu už jedenadvacet let. O briketovacích strojích samotných říká, že jejich předností je jejich univerzálnost.

BRIKLIS: naší výhodou je univerzálnost
1 2 3 4

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


SILVA REGINA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště