Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Zájem o komplex veletrhů TECHAGRO roste, pavilony se rychle zaplňují

 

Komplex veletrhů TECHAGRO není třeba nijak zvlášť představovat, tuto agrární výstavu znají zemědělci a farmáři ze všech koutů České republiky. Po zdařilém posledním ročníku, největším ve své historii, se organizátoři i vystavovatelé pustili do intenzivních příprav ročníku 2016, který v Brně proběhne od 3. do 7. dubna.

První ročník mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO se konal v roce 1994. Za dobu své existence výstava trojnásobně zvětšila výstavní plochu a ztrojnásobil se také počet návštěvníků. Rekordní byl poslední ročník 2014, obsazeno bylo přes 83.000 m2 výstavní plochy a veletrh navštívilo téměř 120.000 návštěvníků. Cílem organizátorů je, aby i příští rok byl veletrh TECHAGRO minimálně stejně úspěšný jako ten minulý.

Proč na veletrh?

Pokud se firmy rozhodují o účasti na veletrhu, hodnotí především obchodní význam tohoto specifického marketingového nástroje. Jak si v tomto ohledu stojí veletrh TECHAGRO, prozradila PR manažerka veletrhu Radovana Pastrňáková. „Komplex TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA a BIOMASA zaznamenává velmi pozitivní hodnocení vystavovatelů. Spokojenost s ročníkem 2014 vyjádřilo přes 90% vystavujících firem. Nejlépe hodnotily rozsah akce a také obchodní přínos, tedy možnost prezentace, setkání s obchodními partnery a získání nových kontaktů.  Zřejmě i z tohoto důvodu se firmy přihlašují na ročník 2016 již nyní, měsíc před samotným termínem uzávěrky přihlášek. Ten je stanoven na 31. října tohoto roku.“

TECHAGRO mezi pěticí největších evropských veletrhů

Přesto že je veletrh TECHAGRO omezen kapacitou brněnského výstavního areálu, jeho další vzestup spočívá v mezinárodním růstu. Loňského ročníku se zúčastnili vystavovatelé ze čtyřiceti jedna zemí a návštěvníci přijeli z padesáti zemí. Cílem organizátorů je posilovat evropský význam projektů a udržet je mezi pěticí největších evropských agrárních veletrhů. Dosáhnout toho lze akvizicí zahraničních vystavovatelů a pořádáním odborných konferencí a doprovodných programů s mezinárodní účastí. „V současné době jednáme o oficiální účasti vystavovatelů ze zahraničí, konkrétně z Maďarska, Bulharska či z Itálie. Řadu zahraničních firem aktivně oslovujeme prostřednictvím našich zahraničních zástupců a osobní prezentací na významných zahraničních veletrzích. Zaměřujeme se také na organizaci obchodních misí, zejména ze střední a východní Evropy“, doplnila Radovana Pastrňáková.

Využijte slevy na výstavní plochu

I pro rok 2016 připravila brněnská veletržní správa atraktivní bonusy pro vystavovatele, kterými se snaží podpořit účast na výstavě. Připravena je speciální nabídka balíčků, ve které si můžete objednat některý z typizovaných stánků společně s plochou. Ušetříte tak čas, peníze i starosti s výstavbou vaší expozice. Podrobnější informace k účasti, včetně nomenklatury, naleznete na: www.techagro.cz. Při podání přihlášky do 31. října 2015 platí sleva 10% z ceny výstavní plochy.  

Datum: 15.9.2015 15:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště