Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Využívejte naplno dřevní hmotu

 

Společně s veletrhy TECHAGRO a SILVA REGINA odstartoval také veletrh BIOMASA, který se specializuje na energetické využití obnovitelných zdrojů. Nejvíce jsou expozice zaměřeny na využití dřevní hmoty a také na technologie využití odpadu z živočišné výroby. Zastoupena je také oblast zpracování palivového dříví. Představí se také vystavovatelé kotlů nebo technologií pro výrobu pelet a nechybí ani technologie pro bioplynové stanice.

Novinky výrobce POSCH přivezla na veletrh společnost DŘEVO-PRODUKT SV. K vidění je také mobilní řezací a štípací automat z řady Spaltflix K-650 Vario mobil. Štípací část automaticky štípá nařezané špalky pomocí nože ve tvaru X. Polínkům lze nastavit délku hrany podle požadavků zákazníka. Zásadní novinkou je to, že se nejedná o dva samostatné stroje (dvě samostatné pohonné jednotky), ale jde jen o jeden stroj s jednou pohonnou jednotkou. Tu lze volit dle požadavků zákazníka. Na výstavišti uvidíte diesel agregát.

Profesionální podávání lze volit také pro mobilní podobu nebo samostatnou stojící variantu, kde kmeny dříví dojedou na podélný dopravník. Vylepšené elektronické ovládání optimalizuje práci celého procesu štípání. Obsluha se stará jen o podávání kmenů a řezání, zbytek štípacího procesu funguje zcela automaticky. Pomocí dotykové obrazovky jednoduše a rychle nastavíte délku hrany. Po odebíracím pásu se pak hotové palivové dřevo předává na čištění a zabalení. Zásadní je také fakt, že koncový odběratel vyrobí jedním strojem jak třísky na podpal, tak přímo polínka na topení.

Veletrh BIOMASA najdete v pavilonu Z a také na venkovních volných plochách u pavilonu.

Datum: 8.4.2018 14:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště