Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Veletrh BIOMASA zaznamenává růst

 

Veletrh BIOMASA bude v roce 2020 umístěn v pavilonu Z a jeho okolí, většina exponátů se bude týkat energetického využití dřevní hmoty, návštěvníci najdou také zařízení pro využití zemědělské biomasy a vybavení pro bioplynové stanice. Z vystavovatelů drtičů a štěpkovačů lze jmenovat například firmy Mouder, Biber, Eko Bandit, Karlow Karlshof a.s., kotle pro spalování biomasy vystaví mimo jiné Petrojet, Kovarson, Biomac, Atmos, Dufa kamna nebo Dřevo-Produkt. V oboru vybavení bioplynových stanic najdou návštěvníci na výstavišti firmy EnviTec, agriKomp Bohemia nebo Schaumann. Přihlášky vystavovatelů průběžně přibývají, zájem o veletrh BIOMASA s každým ročníkem narůstá.

BIOMASA 2018

S pokračující klimatickou změnou stoupá důležitost získávání energie z obnovitelných zdrojů, mezi které zemědělská a lesnická biomasa patří. K podpoře rozšíření energetického využití biomasy bude směřovat i doprovodný program. Předvádění strojů na zpracování biomasy bude probíhat na expozicích vystavovatelů po celou dobu veletrhu, odborné přednášky a diskuze budou směrovány na dny s nejvyšší odbornou návštěvností. Pro veletrh BIOMASA bude vyhrazeno zvláštní pódium v pavilonu Z a program bude zaměřen na využití všech druhů biomasy s důrazem na zpracování a spalování dřeva.

Připravuje se také exponátová soutěž GRAND PRIX, v níž jsou oceňovány také exponáty vystavovatelů veletrhu BIOMASA. Na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy přijedou také obchodní mise ze zahraničí.

I pro příští rok se připravují výhodné podmínky skupinové návštěvy (autobusové zájezdy), které mají od úterý do čtvrtka a v sobotu snížené vstupné, v pátek pak dokonce vstup zdarma. Pro individuální návštěvníky je nejvýhodnější nákup vstupenky přes web, ta je k dispozici už od začátku října.

Datum: 9.12.2019 10:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště