Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Transtechnik CS – jsme s Vámi již téměř 25 let! Novinky Vermeer v oblasti „zeleného programu“ na rok 2016

 

Společnost Transtechnik CS se bezmála  25  let zabývá prodejem, servisem a pronájmem strojů známé a tradiční americké značky Vermeer.  Významou součást výrobního programu Vermeer jsou stroje pro tzv. „zelený program“, jako např. štěpkovače, horizontální či bubnové drtiče dřeva či pařezové frézy.

Do roku 2016 vstupuje společnost Vermeer s novinkami v podobě štěpkovače Vermeer BC190XL a pařezové frézy Vermeer SC40TX

Obě novinky představíme i v rámci veletrhu Techagro, na který Vás tímto srdečně zveme!

Pařezová  fréza  Vermeer SC40TX – unikátní fréza s plošinou pro obsluhu!

Pařezová fréza SC40TX je první frézou svého druhu, která umožňuje transport obsluhy frézy přímo na stroji! Fréza je vybavena samochodným pásovým podvozkem s pásy o šířce 17,8 cm a pojezdovou rychlostí 5,4 km/hod. Díky své šířce pouhých 90 cm dokáže stroj projet úzkými a omezenými prostory. Ve srovnání s tradičními modely je manévrování se strojem pro obsluhu mnohem rychlejší, komfortnější a bezpečnější díky snadnějšímu ovládání. Tento stroj je ideální pro rychlý dojezd na místo frézování. Díky motoru Kohler o výkonu 40 HP (30 kW) je tato fréza mimořádně výkonná. Fréza s průměrem kotouče 45,7 cm a se 20 kusy frézovacích zubů „ yellow jacket“ zvládne jakýkoli průměr pařezu ve velmi krátkém čase.  Frézu mohou využít jak správy údržby silnic, lesní společnosti, správce vodních toků, stavební firmy, zahradnické firmy, obce, města a technické služby.

Štěpkovač Vermeer BC190XL – štěpkujte bez kompromisů!

Inovativní konstrukce štěpkovače – řezné ústrojí, řezný kotouč, pohonná jednotka a podávací systém jsou kompaktně „zabaleny“ do robustního, nerezového rámu.  Tato konstrukce je zárukou jak dlouhé životnosti štěpkovače BC190XL, tak i jeho univerzálnímu využití i při náročných projektech. Velký důraz je tradičně kladen na maximální bezpečnost obsluhy- díky kontrolnímu rámu se 4 polohami podávání, jenž je umístěn nad podávacím stolem a umožní obsluze podle potřeby zastavit podávací válce, spustit podávání či zvolit zpětný chod.

Snadné podávání materiálu je dáno velikostí podávacího otvoru 20,3 x 30,5cm s horizontálně uloženými podávacími válci a se systémem SmartFeed System,  který sleduje podávání a rychlost otáčení motoru, garantuje skvělý výkon štěpkování a výrazně usnadňuje práci obsluze! Štěpkovač je vybaven silným motorem Kubota s výkonem 35,9 kW (48,1 HP), řezný systém s kotoučem 76 cm a 4  noži – to vše umožní štěpkovači BC190XL snadno zvládnou i složité úkoly.  Nízká hlučnost 120 Db (A) přispívá ke klidnějším pracovním podmínkám obsluhy a nezatěžuje hlukem ani okolí pracoviště. 

Přijměte pozvání k návštěvě stánku firmy Transtechnik, kde Vám rádi předvedeme novinky i „stálice“ značky Vermeer. Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým firmy Transtechnik CS.

Datum: 19.1.2016 12:49:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště