Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
8.-12.4. 2018

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Společnost Karlow-Karlshof a.s. na veletrhu Biomasa

 

Společnost Karlow-Karlshof a.s. se od roku 2000 pravidelně zúčastňuje odborných veletrhů v Brně - po prezentaci na Silva Regině se úspěšně zařadila do posledních ročníků Veletrhu obnovitelných zdrojů energie v lesnictví a zemědělství  BIOMASA. Společnost je výhradním dovozcem štěpkovačů a drtičů na zpracování biomasy JENZ do České a Slovenské republiky. Dále je dovozcem adaptérů firmy WESTTECH, např. štípaček dříví, hydraulických střihacích hlavic a techniky na štípání a klučení pařezů. V neposlední řadě je pak prodejcem traktorů FENDT pro lesní účely.

Portfolio, které se nepřetržitě inovuje, řadí společnost Karlow-Karlshof a.s. mezi přední dodavatele kvalitních strojů a technologií pro zpracování biomasy. Od samého počátku byla pro tuto společnost na prvním místě špičková kvalita a odolnost strojů od předních výrobců. Za vše hovoří spokojenost jejich dlouholetých zákazníků.

Tým společnosti Karlow-Karlshof a.s. Vás srdečně zve k návštěvě expozice na volných plochách VP R001 a VP R001A. Více informací na: www.karlow-karlshof.eu.

Datum: 19.1.2016 21:11:00

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


SILVA REGINA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště