Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Rodinná firma ATMOS ukáže novinku v oblasti kotlů. Představí také novou regulační techniku

 

Na výstavě TECHAGRO, Silva Regina a BIOMASA 2020 nabídne firma ATMOS celý sortiment zplynovacích kotlů na dřevo či uhlí a plně automatické kotle na pelety. Představí také exkluzivní novinku v podobě ekvitermního regulátoru.

Novinkou v českém kotlíkářství je malý kompaktní automatický kotel na pelety D10PX. „Díky jeho rozměrům ho můžeme nainstalovat do malých kotelen a domů s malou tepelnou ztrátou. Dříve u nás takový produkt chyběl, proto jsme rádi, že jej letos můžeme zájemcům nabídnout,“ řekl technik ATMOS Zdeněk Hendrich.

Exkluzivita, kterou však na svém panelu chtějí letos ATMOS vyzdvihovat, bude nová elektronická ekvitermní regulace s dotykovým displejem ACD 03/04 a její příslušenství. „Nová regulace ATMOS je vyvinuta hlavně pro naše kotle. Důležitá je pro nás hlavně tím, že byla kompletně vyvinuta u nás v oddělení ATMOS software. Hardware také odebíráme od českého dodavatele,“ dodal Hendrich. Hlavní obrazovka regulátoru je navíc propojená s příslušenstvím v podobě pokojových jednotek a čidel. „Regulace bude k vidění v Brně a v nejbližší době se také dostane do prodeje,“ potvrdil Hendrich.

Firmu ATMOS založili 1935 a letos oslaví úctyhodných 85 let na českém trhu. Je tak důkazem houževnatosti, které se odrazilo na několika měnících se režimech. Firma exportuje více než 80 % své produkce do zahraničí, především do Německa, Rumunska, Itálie, Francie a Švédska.

Datum: 13.2.2020 14:36:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště