Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

RENOMIA AGRO poradí s pojištěním a s vyřízením dotací EU (pav. C, st. 009)

 

RENOMIA, a. s., je největší českou pojišťovací makléřskou společností poskytující služby v oblasti pojištění a risk managementu pro firmy i jejich zaměstnance. Prostřednictvím svého týmu odborníků RENOMIA AGRO se cíleně zaměřuje na pojištění všech rizik, která mohou nastat u zemědělských podniků.

Jedná se např. o pojištění zemědělských plodin, hospodářských zvířat, lesů, budov a movitých věcí, strojů a techniky, havarijní pojištění a povinné ručení, pojištění úrazu, cestovní pojištění, pojištění domu, bytu, životní pojištění, penzijní připojištění a další.

RENOMIA AGRO, která je v oblasti makléřských služeb v pojištění exkluzivním partnerem Agrární komory ČR, se v letošním roce účastní veletrhu TECHAGRO s cílem nabídnout odborné veřejnosti i vystavovatelům nejvýhodnější řešení pojištění zemědělských rizik a řešení škod, ale také zajistit odbornou pomoc s vyřízením žádostí o dotace z Evropské unie.

Přehled služeb RENOMIA AGRO v oblasti zemědělského pojištění

Specialisté RENOMIA AGRO Vám zajistí zhodnocení stávající pojistné ochrany, analýzu potřeb a zpracování rizikové zprávy. Zorganizují výběrové řízení na pojistitele, vyhodnotí nabídky pojištění a navrhnou optimální pojistnou ochranu dle Vašich potřeb. Postarají se o sjednání pojistné smlouvy a o komplexní správu pojištění. Jsou Vám k dispozici pro potřebné poradenství, expertízy a průběžnou informovanost včetně školení a přípravy metodiky. Rádi připraví také výhodný pojistný program pro Vaše zaměstnance a poskytnou Vám servis při likvidaci škod 365 dní v roce, 24 hodin denně.

NAJDETE NÁS v pav. C, stánek č. 009.

TĚŠÍME SE na Vaši návštěvu.

Ing. Jiří Havelka
ředitel RENOMIA AGRO
Mobil: 603 884 471
E-mail: jiri.havelka@renomiaagro.cz 

Více informací o RENOMIA AGRO najdete na www.renomiaagro.cz.     

Datum: 24.1.2016 20:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště