Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Step Trutnov: Kotle na spalování biomasy

 

Naše unikátní řešení kotlů na biomasu Vám zaručí dlouhodobě nízké náklady na vytápění, nezávislost na externích dodavatelích energií a vývoji ekonomiky ve světě.

Společnost Step TRUTNOV vyrábí kotle na rostlinnou či dřevní biomasu více než 20 let a může Vám tak nabídnout již osvědčené a funkční řešení. S nasbíranými zkušenostmi se společnost Step TRUTNOV snaží neustále inovovat technologii tak, aby byla vždy více ekonomicky nenáročná pro zákazníka a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Naším společným cílem je poskytovat zákazníkům vždy inovativní řešení přesně podle jejich potřeb.

Kotle se vyrábí v teplovodním, horkovodním, teplovzdušném a parním provedení, a lze jimi vyrábět i elektrickou energii.

Mezi naše zákazníky patří výrobní podniky, zahradní centra, hotely, obce a zemědělci. Všichni tito zákazníci využívají odpadní biomasu, která by jinak bez užitku zetlela na polích a byla tak zátěží pro životní prostředí. Díky jednoduché technologii hoření s účinným spalováním však dochází k jejímu zpracování, což současně přináší značné provozní a ekonomické úspory.

Rádi Vás s našimi výrobky seznámíme na veletrhu Techagro, kde jeden z našich kotlů vystavujeme a který Vám rádi předvedeme. Najdete nás v pavilonu Z, stánek č. 34.

Datum: 26.1.2016 10:21:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště