Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Komunální technika na brněnských zemědělských a lesnických veletrzích

 

Nejen lesnickou a zemědělskou techniku, ale také stroje vhodné pro údržbu veřejných prostor a další technologie pro veřejný sektor a obce najdou návštěvníci na veletrzích TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA 2018. Většina výrobců zemědělské techniky totiž nabízí i sortiment použitelný v komunálním sektoru, totéž platí pro lesnickou a zahradní techniku. Například tradiční výrobce traktorů ZETOR TRACTORS a.s. myslí ve své expozici nejen na zemědělce. „Českou premiéru zažijí stroje UTILIX a HORTUS, traktory s výkony od 40 do 70 koní, které najdou uplatnění v komunálních službách, v zahradnictvích, pěstitelstvích a svou práci zastanou i při drobných zemědělských pracích, v dopravě, či chovatelství. Stroje vynikají univerzálností, kterou zákazníci jistě ocení,“ uvedl ředitel finančního úseku ZETOR TRACTORS Lukáš Krejčíř. Stroje vhodné pro komunální sektor mají ve svém sortimentu také další vystavovatelé traktorů a jiných zemědělských strojů. Z mnoha dalších lze jmenovat firmu WTC Písečná, která mimo jiné může komunálnímu sektoru nabídnout traktorové nosiče kontejnerů PORTÝR. Komunální techniku i zemědělské traktory produkuje japonská značka KUBOTA. V České republice tohoto výrobce zastupuje berounská firma K.B.T. PROFTECH s.r.o., která na letošním veletrhu TECHAGRO nebude chybět. Správcům veřejných prostorů nebo například sportovišť může nabídnout traktorové sekačky, univerzální traktory i víceúčelová vozidla. Zájemci o komunální techniku by také neměli vynechat montovanou halu K, kde budou vystavena například vozidla UNIMOG.

AGRIIMPORT PLZEŇ s.r.o. přiveze na veletrh SILVA REGINA například půdní frézy a drtiče kamene nebo víceúčelové i cepové mulčovače pro údržbu vinic, sadů, parků i rozlehlých ploch jako jsou například letiště. To vše od značky SEPPI M. Lákadlem firmy AGROLES s.r.o. jsou strunové hlavy a žací struny pro různé typy křovinořezů. Letošními novinkami jsou ale především samoostřící elektrická řetězová pila (systém PowerSharp) nebo systém bateriových AKU přístrojů - sekačka, řetězová pila, foukač, křovinořez, vyvětvovací pila, plotostřih, přenosné světlo. Stroje a nářadí vhodné pro údržbu měst a občí, cyklosetezek a jiných nabízí Avistech s.r.o. Japonskou techniku ECHO nabídne návštěvníkům firma MOTOR JIKOV GREEN, další techniku a nářadí pro komunální služby mají v sortimentu také ostatní vystavovatelé lesnické a zahradní techniky.

Také veletrh BIOMASA nabízí technologie využitelné pro komunální sektor, například pro využití biomasy vzniklé při údržbě veřejných prostor nebo pro lokální výrobu tepla z lesní či zemědělské biomasy.

Kompletní seznam vystavovatelů zařazených do nomenklaturních skupin najdou návštěvníci v aplikaci ikatalog veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA.

Datum: 20.3.2018 8:05:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště