Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Karlow-Karlshof a.s.

 

Akciová společnost Karlow-Karlshof a.s. se již od roku 1999 zaměřuje na prodej a servis profesionálních strojů a zařízení pro zpracování biomasy a dalších profesionálních strojů využívaných v lesním hospodářství, zemědělství a komunálních službách. Jakožto výhradní dovozce importuje do České republiky a na Slovensko štěpkovače a drtiče firmy JENZ a stroje firmy WESTTECH vyrábějící štípačky dříví, střihací hlavice, kácecí hlavice s řetězovou pilou, a techniku na štípání a klučení pařezů. Mimo jiné společnost prodává i traktory FENDT pro lesní účeIy.

JENZ JENZ
JENZ JENZ

WESTTECH WESTTECH
WESTTECH WESTTECH

Špičková kvalita a odolnost strojů věhlasných světových značek spolu s nepřetržitě se inovujícím portfoliem zařadily firmu Karlow-Karlshof a.s. mezi přední společnosti ve svém oboru. Síla společnosti Karlow-Karlshof a.s. je postavena na řešení individuálních požadavků zákazníků zpracovaných na míru a to s maximálním ohledem na hospodárnost provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, odborné poradenství a zaškolení operátorů. Tím vším si společnost dokázala vytvořit širokou základnu zákazníků a dlouholeté obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře. 

Od roku 2000 se společnost pravidelně zúčastňuje odborných veletrhů v Brně. I v letošním roce Vás tým společnosti Karlow-Karlshof a.s. srdečně zve k návštěvě veletrhu TECHAGRO – Silva Regina – Biomasa do expozice na volné ploše P, stánek 015.

Budeme se těšit na viděnou.

Více informací naleznete na: www.karlow-karlshof.eu

Datum: 9.2.2018 14:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště