Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

DŘEVO – PRODUKT SV, spol. s r. o.


Již od svého založení v roce 1998 se společnost DŘEVO – PRODUKT SV, spol. s r.o. specializuje především na obory zpracování a výrobu palivového dříví, včetně dodávek technologií pro lesnictví a dřevařství, a na to navazující dodávky kotlů na vytápění a výrobu tepla ze dřevní biomasy.

Na základě vlastních zkušeností navrhujeme a realizujeme dodávky strojů na výrobu a zpracování palivového dříví se zaměřením na rakouskou značku POSCH, která funguje již více než 70 let a v rámci inovací a kvality se v tomto oboru dlouhodobě řadí mezi světové lídry.

Mezi další klíčové programy patří také dodávky kotlů na výrobu tepla z biomasy od značek HARGASSNER a POLYTECHNIK. Firma HARGASSNER se již více než 37 let zabývá vývojem, výrobou a celosvětovým prodejem topných systémů na dřevní pelety, štěpku a kusové dříví o výkonech od 6 kW až 2 500 kW. Firma POLYTECHNIK z rakouského Weissenbachu vyrábí a dodává kotle na biogenní paliva na klíč v rozsahu výkonů od 300 kW až do 30 000 kW.

Mezi dalšími obchodními partnery jsou rakouské společnosti HUMIMETER, která vyrábí měřící a diagnostickou techniku (nejen) pro lesní hospodářství a firma MAXWALD, dodávající zařízení pro přibližování dříví, tj. lanovky, navijáky.

 

 

Datum: 28.2.2022 18:52:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště