Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BIOMASA
7.-11.4. 2024

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Cenové zvýhodnění pro vystavovatele veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA platí do 30. září

 

Zhruba za sedm měsíců přivítá brněnské výstaviště první návštěvníky agrárních a lesnických veletrhů 2018. Tento komplex tvořený akcemi TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA je nejdůležitější veletržní událostí ve svém oboru ve střední Evropě, brněnské výstaviště je zcela vyprodané a navštěvuje ho pravidelně přes sto tisíc návštěvníků. Dosavadní vývoj a signály z příprav naznačují, že agrární a lesnické veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA budou i v roce 2018 úspěšné.

Expozice agrárních a lesnických veletrhů obsazují všech 13 pavilonů a všechny volné plochy brněnského výstaviště. Na posledním ročníku se prezentovalo 772 vystavovatelů ze 40 zemí a téměř 90 % vyjádřilo spokojenost se svou účastí na veletrhu. Největší část registrovaných návštěvníků pracuje v rostlinné a živočišné výrobě.

V rámci podpory českého zemědělství se brněnské agrární a lesnické veletrhy 2018 zaměří také na propagaci českých a regionálních potravin, jejich součástí bude také včelařská výstava. Doprovodný program lesnické části se mimo jiné bude věnovat lesnímu hospodářství jako jednomu ze způsobů ochrany lesa.

Řádný termín podání přihlášky na veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA 2018 je 30. září letošního roku. Při zaslání přihlášky do tohoto data získají vystavovatelé o deset procent nižší cenu za výstavní plochu.


Datum: 10.8.2017 14:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště