Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Yedoo: Kolekce koloběžek Yedoo pro rok 2013 zaujme na veletrhu BIKE Brno novým designem

 

Česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo představí na letošním 15. ročníku veletrhu BIKE Brno novou kolekci koloběžek, na jejímž vzniku se podíleli přední průmysloví a grafičtí designéři. Součástí kolekce bude i zcela nový typ silniční koloběžky Yedoo Wolfer 28/20“ a jeho trekingová úprava Yedoo Trexx 26/20.

Nový design a lepší jízdní vlastnosti

„Nová kolekce koloběžek, kterou postupně uvedeme do prodeje během následujícího roku, má nejen nový atraktivní design. Mnoha dalšími úpravami jsme rovněž optimalizovali jízdní vlastnosti a jednotlivé modely jsme ještě více přizpůsobili různým jízdním stylům,“ vysvětluje Jakub Bostl, šéf konstruktér značky Yedoo.

„Například freestylová koloběžka Yedoo Ox bude ještě obratnější, městská koloběžka Yedoo City ještě komfortnější a koloběžky pro děti ještě hravější a bezpečnější. Zájemci o rychlou jízdu na silnici zase uvítají zcela nový typ ryze silniční celohliníkové koloběžky Yedoo Wolfer  s 28palcovým předním kolem a galuskovými pneumatikami a její trekingovou úpravu Yedoo Trexx s koly 26/20

Modely koloběžek jako Yedoo City, Yedoo Mezeq V- Brake včetně nových koloběžek Yedoo WOLFER a Yedoo TREXX  mají nově dvojitou zadní vidlici, díky níž se dá nastavit výška stupátka do dvou úrovní. Délku stupátek jsme prodloužili a zároveň zkrátili celkovou délku koloběžky“ vyjmenovává některé z mnoha inovací Jakub Bostl.

Testovací centrum a půjčovna

Obchodníci i vyznavači aktivního trávení volného času si nové i současné modely nabízené pod značkou Yedoo budou moci prohlédnout na veletrhu na dvou místech. Ve venkovním stánku mezi halami V a A1 bude umístěné testovací centrum a půjčovna koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo. Vnitřní expozici Yedoo, kterou mimo jiné doplní i koloběžky s tuningovou úpravou pro náročné uživatele, blatníky, scooter computery, cyklo láhve a další doplňky v designu Yedoo, najdete v hale V pod číslem 077.

BIKE Brno se koná od 4. do 7. října 2012 na brněnském výstavišti. 

 

BIKE Brno
4. – 7. 10. 2012, PVA
Expozice Yedoo –  hala V, č. stánku 077

Venkovní testovací centrum a půjčovna Yedoo – prostor mezi halami V a A1.

O Yedoo­­­

Yedoo je úspěšná značka zkušeného českého výrobce koloběžek, odrážedel a dětských kol. Ty se dnes již prodávají ve více než 30 zemích světa. Produkty Yedoo vyrábí firma Intrea-Piko s. r. o., která vznikla před 20 lety. Ve svých začátcích se nejprve zabývala dovozem a prodejem sportovních potřeb pro volný čas, později k obchodní činnosti přibyla i vlastní produkce originální řady koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo.

Hlavním specifikem koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo jsou kromě vysoké kvality a přijatelné ceny velká pohodlná nafukovací kola, která spolu s originálním designem rámu vytvářejí zábavní a dopravní prostředek v jedinečném stylu. Na tvorbě designu koloběžek Yedoo se podílejí studia Cocoon Group a Anfas.

Název značky Yedoo je mezinárodním přepisem radostného výkřiku “Jedůůů“, které se každému dere z úst, když se odrazí vstříc novému dobrodružství. Neustálé přizpůsobování produktů požadavkům náročného zákazníka a mezinárodní expanze zajistily firmě Dana Piláta růst i v době ekonomické krize. Loni jeho společnost utržila 91 miliónů KČ, letos plánuje 10procentní navýšení.

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště