Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Sport & Freizeit nabídne cyklistické oblečení bez jediného stehu

 

Na mezinárodním cyklistickém veletrhu Bike Brno 2012 bude společnost Sport & Freizeit představovat novou kolekci oblečení pro léto 2013 rakouské značky Löeffler. Jednou z novinek je i cyklistické oblečení, u kterého je použita nová technologie zpracování hotBond, kdy jednotlivé části oděvu nejsou sešívány, ale bodově svařovány ultrazvukem. 

„Výsledkem je maximálně elastický, plochý spoj bez drsné struktury klasického švu – nikde nic netlačí, nedře, neškrábe bez ohledu na dobu trvání sportovní aktivity,“ shrnuje výhody nové technologie Vladislav Šílený, zástupce společnosti  Sport & Freizeit. „Jednoduše jde o stoprocentní komfort a výkon Made in Austria,“ dodává s tím, že  firemní stánek společnosti bude na veletrhu Bike Brno plný nepředvídatelných překvapení a zážitků. Hlavní důraz však společnost klade na prezentaci sportovního a cyklistického oblečení, které díky špičkovému zpracování nabízí vysoký komfort a funkčnost.

„Další z novinek, která stojí za zmínku, je kolekce dresů Race PRO, určená pro profesionální cyklisty,“ říká Vladislav Šílený. „Nová kolekce opravdu udává směr v cyklistickém oblečení. Optimalizovaný, kratší střih dresu v jeho přední části dokonale sedí při ostrém tréninkovém tempu i náročném závodě. Strukturovaný materiál dresu je extrémně lehký, prodyšný Race Light a Race Mesh v kombinaci s přiléhavým sportovním střihem zajišťují optimální vlastnosti pro závodní nasazení.“

Firma Sport & Freizeit působí na českém trhu již od roku 1991, její sídlo je v Českých Budějovicích. Je výhradním zástupcem značek Fischer, Löffler, Dolomite, Carrera, Komperdell a Gamma.

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště