Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Garmin – Picodas Praha, spol. s r.o.: Dnešní rekord, zítřejší motivace

 

Americká značka Garmin je na trhu stále více známá nejen díky automobilovým a outdoorovým navigacím, ale také širokou nabídkou GPS sporttesterů. Od jednoduchých hodinek, které jsou schopné pomocí GPS změřit a zaznamenat libovolné sportovní aktivity, přes unikátní cyklistické GPS computery, pomocí kterých je možné zaznamenat, efektivně vyhodnotit, plánovat i sdílet projetou trasu, až po špičkové triatlonové sporttestery s extrémně dlouhou výdrží a vyhodnocením nejen cyklistických či běžeckých disciplín, ale i plavání v krytém bazénu nebo na otevřené vodě.

V rámci veletrhu budou návštěvníkům poprvé v ČR představeny nové outdoorové GPS hodinky Garmin Fenix. Tyto GPS hodinky slibují neuvěřitelnou výdrž až 50 hodin na GPS a kombinované plnohodnotné využití pro outdoorové i fitness aktivity. Na stánku Garminu bude možné Fenix objednat za speciální veletržní cenu 8 490 Kč. Do běžného prodeje se hodinky dostanou v průběhu měsíce října 2012 za cenu od 9 990 Kč.

Přijďte se podívat na stánek značky Garmin a setkat se s odborníky, kteří jsou schopni nejen předvést širokou škálu GPS navigačních přístrojů, ale také poradit s výběrem vhodné navigace na základě vašich konkrétních požadavků.

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště