Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Azub Bike: Tern přiveze na Bike Brno hned dvě novinky

 

Veletrh Bike Brno již klepe na dveře a čestné místo mezi vystavovateli zaujímá i letos specialista na městskou cyklistiku – výrobce skládacích kol Tern. Na brněnském výstavišti představí svoje novinky pro nadcházející sezonu – novou řadu kol s ultra nízkým rámem Tern Swoop a model Eclipse X20.

Šestá řada skládacích kol Tern s označením Swoop je určena především všem, kteří jezdí rádi ve vzpřímené poloze, ale také například hůře pohyblivým seniorům. Tato kola jsou jedna z nejnižších na trhu – jejich rám se nachází ve výšce pouhých 28 cm nad zemí. Řadu Swoop zatím tvoří dva modely, a to Swoop Duo a Swoop D7i. Do České republiky hodlá její distributor, společnost AZUB Bike, dovážet model Swoop D7i, který bude dostupný příští rok na jaře.

Model Eclipse X20 je nejrychlejší skládací kolo z produkce značky Tern. Má superlehká 24palcová kola Kinetix Pro a 20stupňové silniční řazení Sram Force. Kolo váží neuvěřitelných 10,7 kg. Dostupné bude taktéž na jaře příštího roku.

Model Swoop D7i a model Eclipse X20 získaly na konci srpna prestižní ocenění na největším evropském cykloveletrhu Eurobike. Oba modely se v Brně představí české veřejnosti vůbec poprvé.

Stánek skládacích kol Tern připraví společnost AZUB Bike, která je výhradním dovozcem těchto skládacích kol do ČR a SR. Najdete jej v hale V pod číslem 50. Krom značky Tern zde najdete i oblíbené německé cyklopříslušenství značky Ortlieb, kanadské elektropohony BionX, cyklovychytávky od Biologic a další zajímavosti. Veletrh Bike Brno se koná od 4. do 7. října na brněnském výstavišti.

O společnosti Azub Bike
Uherskobrodská společnost AZUB Bike již 11 let přináší na český a slovenský trh produkty alternativní cyklistiky. Sortiment společnosti zahrnuje nejen široký výběr vlastních lehokol a lehotříkolek, ale i cyklistické vybavení pro děti, jako jsou vozíky za kola, tažné tyče, přípojná kola a dětská odrážedla. AZUB Bike je také oficiálním distributorem skládacích kol Tern v České republice a dětských vozíků za kolo značky Burley. Dále dodává na český trh kožená sedla a doplňky značky Brooks a celé portfolio voděodolných brašen německé značky Ortlieb. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště