Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Začínají čtyři dny plné zážitků

3.10.2012

Brněnské výstaviště se znovu proměnilo v jedno velké sportoviště a centrum aktivního trávení volného času. K veletrhům sportu, cyklistiky a karavaningu letos přibyla největší středoevropská přehlídka tance ve všech jeho podobách – 1. mezinárodní taneční veletrh Dance Life Expo.

MeatFly BigShock! Freestyle Meeting 2012

1.10.2012

I letošní mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life bude provázet bohatý doprovodný program, jehož dominantním bodem bude MeatFly BigShock! Freestyle Meeting 2012.

Vema mistrovství České republiky v biketrialu 2012

1.10.2012

V sobotu 6.října a v neděli 7.října 2012 se závěrečným finálovým závodem na brněnském výstavišti v rámci sportovního veletrhu SportLife a Bike Brno v pavilonu G1 rozloučí čeští biketrialisté s letošní dlouhou a náročnou sezónou.

Festival CYKLOCESTOVÁNÍ

25.9.2012

Pravidelnou součástí veletrhu Bike Brno je festival Cyklocestování, který proběhne o víkendu 6. – 7. 10. 2012. Co vás na festivalu letos čeká? Největším lákadlem bezesporu bude legendární cyklocestovatel Tilmann Waldthaler, který již na svém kole ušlapal neuvěřitelných 450 000 kilometrů!

Perut Electric: po městě na elektrokoloběžce

17.9.2012

Společnost Perut Electric se zabývá výrobou ekologických dopravních prostředků, které jsou poháněny elektromotorem. Na cyklistickém veletrhu představí většinu svých modelů, včetně výkonnějšího stroje do terénu Perut TREK a elektrokoloběžky pro městský provoz Perut CITY. Tu výrobce přihlásil i do soutěže Bike Brno Prestige 2012.

Perut Electric: po městě na elektrokoloběžce

Hvězdy české cyklistiky zazáří na silničním kriteriu

14.9.2012

Přímo hvězdné obsazení nabídne silniční kriterium, které proběhne jako novinka při letošním ročníku cyklistického veletrhu Bike Brno. V minulosti bývalo součástí tohoto podzimního „setkání všech cyklistů“ MTB kriterium, které provedlo všechny startující zákoutími brněnského výstaviště. Na jednodušší a rychlejší trati prověří možnosti tohoto areálu přední čeští borci na silničních kolech.

„Outdoor test“ – testování jízdních kol v terénu

6.9.2012

Letošní ročník veletrhu nabízí v novém říjnovém termínu možnost testování všech typů jízdních kol v areálu RIVIÉRA v těsné blízkosti brněnského výstaviště.

Bike konference 2012 o potenciálu cyklistické dopravy v ČR

5.9.2012

V rámci cyklistického veletrhu Bike Brno, který se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 4. – 7. října 2012, se bude konat i tradiční dvoudenní Bike Konference (4. – 5. 10.2012). V centru její pozornosti bude dialog mezi orgány státní správy, městy a obcemi, neziskovými organizacemi a firmami, které rozvíjejí obchodní aktivity v různých činnostech souvisejících s cyklistikou a cyklistickou dopravou. „Chceme skloubit aktivity všech subjektů, které mohou ovlivnit politiku i budoucí podobu cyklodopravy u nás na několik let dopředu a více zapojit i podnikatelský sektor,“ říká Jaroslav Martinek z Centra dopravního výzkumu, jeden z hlavních organizátorů konference. Hlavním mottem a tématem letošní konference bude „Jak propagovat cyklistickou dopravu“.

V Jihlavě začala první schůzka měst přátelských k cyklistům

27.4.2012

Do Jihlavy na Vysočině se na pracovní jednání dnes sjeli zástupci měst, která chtějí vytvořit lepší podmínky pro cyklisty. Jde o historicky první setkání tohoto druhu, které svolal národní cyklokoordinátor Jaroslav Martinek, a kterého se za Ministerstvo dopravy zúčastní také vrchní ředitel úseku silniční a vodní dopravy Karel Peška. K cyklokoordinátorům 22 českých měst se připojí také reprezentanti německých měst Drážďany a Lipsko.

V Jihlavě začala první schůzka měst přátelských k cyklistům

Světový pohár horských kol se stěhuje. Na řadě je Vysočina.

18.4.2012

Po závodě v belgickém Houffalize se elitní seriál závodů horských kol přesouvá do Česka. Pořadatelé z Nového Města na Moravě připravili řadu novinek a chtějí zopakovat mimořádný úspěch loňského ročníku.

Světový pohár horských kol se stěhuje. Na řadě je Vysočina.

Mohlo by vás zajímat

Bike Brno 2012

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Současně také

SPORT Life
7. - 10.11.2013

Caravaning Brno
7. - 10.11.2013

Dance Life Expo
8. - 10.11.2013

GAUDEAMUS
5. - 8. 11. 2013

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště