Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Značka FORCE - to je více než dva tisíce položek

 

V těchto dnech je na Bike Brno přihlášeno již na padesát vystavovatelů. Mezi největším firmami najdete také KCK Zlín se svou vlastní zavedenou značkou FORCE. FORCE nabízí širokou škálu komponentů na kolo, doplňků pro cyklisty i oblečení. Kolekce pro rok 2013 vylepšuje řadu oblečení pro cyklisty a nabízí nové barevné kombinace úspěšně zavedeného sortimentu.

Značka FORCE je na našem trhu již 20 let. V současné době slaví úspěchy i v zahraničí. FORCE nabízí širokou škálu komponentů na kolo, doplňků pro cyklisty i oblečení.

V kolekci pro rok 2013 firma zapracovala především na vylepšení řady oblečení pro cyklisty, ale nabízí např. i další barevné kombinace u již zavedeného sortimentu přileb, rukavic, brašen atd. Zákazníci si mohou vybrat z nových modelů bund, vest, ponožek… Výborný ohlas mají také tretry FORCE.

Na příští sezónu FORCE připravuje spoustu dalších novinek a zajímavých doplňků za atraktivní ceny - rámy, sportovní sedla, batohy, rukavičky, kraťasy, kalhoty, dresy, tretry. Více informací najdete na webu force.cz . Novinky si budete moci prohlédnout na veletrhu Bike Brno 2013.

Za zmínku stojí funkční prádlo italské značky OUTWET, které je vyrobeno z jedinečné elastické látky. Jezdí v něm známý závodník Peter Sagan. Díky elasticitě je prádlo vyráběno v univerzální velikosti. Materiál nedráždí pokožku a je antialergenní.

Správný cyklista nepotřebuje jen kvalitní, slušivé oblečení a doplňky, ale také dodržovat pitný režim. Americká značka HYDRAPAK nabízí láhve, batohy s rezervoáry a vaky na gely. Technologie výroby a široký uzávěr rezervoáru krátí čas při čištění skutečně na minimum. Velmi praktické jsou láhve GEL-BOT, ve kterých je speciální nádobka na gel. Z jedné láhve tak můžete pít zároveň vodu i gel a při závodu ušetřit čas :o)

Více informací zde.

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště