Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Velká cena města Hradce Králové se blíží

 

Jedním z partnerských cyklistických závodů, kde mohou diváci vidět žlutý PROMO vůz veletrhu BIKE BRNO je tradiční  48. Velká cena města Hradec Králové (pátek 16. srpna) a  druhý ročník Grand Prix Královéhradeckého kraje (sobota 17. srpna). Obě akce budou i v letošním roce určené pro amatérské hobby cyklisty i pro profesionály.

48. Velká cena města Hradec Králové
Páteční 48. Velká cena města Hradec Králové změní místo startu a po roce se vrátí na známý okruh se startem i cílem na Ulrichově náměstí. Opět zde proběhnou dva hlavní závody. Prvním bude silniční hobby kritérium vypsané na 40 minut + 1 kolo, které se oproti loňskému roku pojede opět po roce na silničních kolech. Vrcholem pátečního odpoledne bude 48. Velká cena města Hradec Králové kategorie Elite, kde se objeví všichni závodníci a týmy, kteří budou startovat o den později v závodě Grand Prix Královéhradeckého kraje. Tento závod bude vypsán na 60 minut + 1 kolo.

Grand Prix Královéhradeckého kraje
Hlavní událostí však bude sobota, kdy se uskuteční Grand Prix Královéhradeckého kraje, která pro letošní rok úplně mění místo startu a cíle. Zázemí závodu se přesune blíže k Orlickým horám a to do Opočna. Odtud v 11:00 odstartuje právě směrem k Orlickým horám kategorie Hobby, pro kterou bude připraveno celkem 108 km, které povedou přes hřeben Orlických hor a letos se nevyhnou stoupání na Šerlich. Tento velký okruh povede přes Dobrušku, do Olešnice v O.h., přes Deštné v O. h.na Šerlich, do Orlického Záhoří a přes Komáří vrch se peloton začne vracet přes Rychnov nad Kněžnou zpět do Opočna.

Hobby maraton

 •  Grand Prix Královéhradeckého kraje – Hobby maraton (sobota 17. 8. 2013)
 • start v 11.00 v Opočně = dostatek času dorazit včas
 • délka trati 108 km, převýšení 1600 m
 • ještě atraktivnější trať než v loňském roce vedoucí tentokrát přes Šerlich a Komáří Vrch s takřka 100% stavem silnic
 • bezpečnost na trati zajistí Policie ČR a motorkáři z DC Moto Teamu, kteří jezdí např. Czech Cycling Tour
 • občerstvovací stanice zajištěná firmou Enervit a Ličenskou pekárnou
 • atraktivní ceny nejen pro nejlepší závodníky od firem Author a Whirlpool
 • žádné zdržování při vyhlašování vítězů
 • zvýhodněné startovné do 31. července za 390 Kč včetně trička závodu, jídla a produktů od firmy Enervit na www.grandprixkhk.cz
 • jeden závod, jedna distance jeden absolutní vítěz

po dojezdu Hobby maratonu budete mít ve stejném místě možnost slyšet celkového vítěze letošního ročníku hudební soutěže Naděje Radia Beat - kapelu Čí je to vina?, ale hlavně můžete sledovat závěrečné okruhy Grand Prix Královéhradeckého kraje UCI 1.2 kategorie Elite.

Grand Prix Královéhradeckého kraje UCI 1.2 – kategorie Elite a U23 (sobota 17. 8. 2013)

 • start v 13.00 v Opočně
 • zhruba v 15.00 celkem 6 závěrečných okruh kolem Opočna
 • účast zahraničních i všech nejlepších českých týmů

Předběžná startovní listina:
Bauknecht Author (CZE), Etixx – Ihned (CZE), ASC Dukla Praha (CZE), AC Sparta Praha (CZE), Experiment 23 (CZE), LTK Team Brandenburg (GER), Radenska (SLO), Friuli Cycling Team (ITA), EtceteraWorldofbike (GRE), BDC Marcpol Team (POL), Utensilnord Ora24.eu (HUN), Team Univega Ur-Krostitzer (GER), Dukla Trenčín Trek (SVK), CK Epic Dohňany (SVK), CK Příbram (CZE), Favorit Brno (CZE), Team Forman Cinelli (CZE)

Přijeďte si zazávodit na stejnou trať a stejným zabezpečení jako budou mít profesionálové, získejte skvělé ceny a podívejte se závod UCI Europe Tour. Kompletní informace na www.grandprixkhk.cz

 Na závod je možné se přihlásit na webu www.grandprixkhk.cz

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště