Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Mistr světa Ondřej Cink: Nejvíc jsem si užil olympiádu

Ondřej Cink, letošní mistr světa v jízdě na horských kolech do 23 let, byl dnes prvním cyklistou, který na pódiu veletrhu BIKE BRNO odpovídal na novinářské dotazy. Poté si zajel na čas tři kola na dřevěné VIP pump trackové dráze, která je speciálně v době veletrhu v pavilonu F postavená. Podobný osud potká všechny cyklistické hosty, kterých se do Brna chystá celá řada včetně olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého.

Mistr světa Ondřej Cink:  Nejvíc jsem si užil olympiádu

Sedm vystavovatelů získalo ocenění BIKE BRNO PRESTIGE

Dnes dopoledne byly vyhlášeny výsledky soutěže BIKE BRNO PRESTIGE 2012, ve které se prezentují výrobci kol, komponentů, příslušenství, cyklistického oblečení a dalších výrobků, které úzce souvisejí s cyklistikou. Do letošního ročníku bylo přihlášeno celkem 18 exponátů, které ve čtyřech kategoriích soupeřily o přízeň mezinárodní poroty. Zde je přehled oceněných.

Sedm vystavovatelů získalo ocenění BIKE BRNO PRESTIGE

Sportovní veletrhy zahájeny, cyklista Ondřej Cink stříhal pásku

Na hlavním podiu cyklistického pavilonu F dnes byly slavnostně zahájeny čtyři veletržní sportovní události – mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life, mezinárodní cyklistický veletrh BIKE BRNO, mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů CARAVANING BRNO a v premiéře nový taneční veletrh DANCE LIFE EXPO, který otevře svoje brány od zítřka do neděle.

Sportovní veletrhy zahájeny, cyklista Ondřej Cink stříhal pásku

Česká města na Bike konferenci v Brně pojmenovala hlavní překážky cyklistické dopravy

Česká republika je zemí cyklistů, jak dokazuje mimo jiné zájem návštěvníků o první den veletrhu Bike Brno. Prostory brněnského Výstaviště hostí Bike konferenci, která je určená odborným návštěvníkům. Sešli se na ní zástupci měst, krajů, státní správy i tradičních cyklistických velmocí.

Česká města na Bike konferenci v Brně pojmenovala hlavní překážky cyklistické dopravy

Začínají čtyři dny plné zážitků

Brněnské výstaviště se znovu proměnilo v jedno velké sportoviště a centrum aktivního trávení volného času. K veletrhům sportu, cyklistiky a karavaningu letos přibyla největší středoevropská přehlídka tance ve všech jeho podobách – 1. mezinárodní taneční veletrh Dance Life Expo.

MeatFly BigShock! Freestyle Meeting 2012

I letošní mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life bude provázet bohatý doprovodný program, jehož dominantním bodem bude MeatFly BigShock! Freestyle Meeting 2012.

Vema mistrovství České republiky v biketrialu 2012

V sobotu 6.října a v neděli 7.října 2012 se závěrečným finálovým závodem na brněnském výstavišti v rámci sportovního veletrhu SportLife a Bike Brno v pavilonu G1 rozloučí čeští biketrialisté s letošní dlouhou a náročnou sezónou.

Festival CYKLOCESTOVÁNÍ

Pravidelnou součástí veletrhu Bike Brno je festival Cyklocestování, který proběhne o víkendu 6. – 7. 10. 2012. Co vás na festivalu letos čeká? Největším lákadlem bezesporu bude legendární cyklocestovatel Tilmann Waldthaler, který již na svém kole ušlapal neuvěřitelných 450 000 kilometrů!

Perut Electric: po městě na elektrokoloběžce

Společnost Perut Electric se zabývá výrobou ekologických dopravních prostředků, které jsou poháněny elektromotorem. Na cyklistickém veletrhu představí většinu svých modelů, včetně výkonnějšího stroje do terénu Perut TREK a elektrokoloběžky pro městský provoz Perut CITY. Tu výrobce přihlásil i do soutěže Bike Brno Prestige 2012.

Perut Electric: po městě na elektrokoloběžce

Hvězdy české cyklistiky zazáří na silničním kriteriu

Přímo hvězdné obsazení nabídne silniční kriterium, které proběhne jako novinka při letošním ročníku cyklistického veletrhu Bike Brno. V minulosti bývalo součástí tohoto podzimního „setkání všech cyklistů“ MTB kriterium, které provedlo všechny startující zákoutími brněnského výstaviště. Na jednodušší a rychlejší trati prověří možnosti tohoto areálu přední čeští borci na silničních kolech.

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště