Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Což takhle na kole po rozhlednách

S příchodem cyklistické sezóny přijde vhod kniha 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska, kterou v květnu vydalo vydavatelství CYKLOKNIHY. Kniha se jistě stane inspirativním rádcem při plánování výletů a užitečným průvodcem na cestách. Všechny rozhledny autor osobně navštívil, přístupové trasy v nakreslených mapkách projel na kole a ověřil. Mimo jiné najdete v knize i věž v areálu Brněnského výstaviště.

Což takhle na kole po rozhlednách

Záštita primátora města Brna

Primátor města Brna Bc. Roman Onderka, MBA, převzal záštitu nad komplexem veletrhů SPORT LIFE, BIKE BRNO, výstavy CARAVANING Brno a DANCE LIFE EXPO.

Záštita primátora města Brna

Aktivní spolupráce s předními značkami

Přípravy BIKE BRNO 2013 pokračují za účasti zástupců předních značek jízdních kol na českém a slovenském trhu.

Aktivní spolupráce s  předními značkami

BIKE BRNO - CYKLISTICKÝ VELETRH PRO VŠECHNY!

Do této jedné věty by se dala shrnout koncepce veletrhu BIKE BRNO 2013.

BIKE BRNO - CYKLISTICKÝ VELETRH PRO VŠECHNY!

Výstaviště v pohybu - Předběžná závěrečná

Čtyřdenní sportovní, taneční a pohybová show zaplnila devět pavilonů a téměř celé výstaviště. Nabídka potřeb pro sport a aktivní trávení volného času spolu s desítkami atraktivních doprovodných akcí přilákala více než 40 tisíc návštěvníků z 21 zemí, což je srovnatelné s posledním ročníkem.

Výstaviště v pohybu - Předběžná závěrečná

Pomozte najít ukradené kolo

UKRADENÉ KOLO S MOTOREM BIONX - na veletrhu Bike Brno bylo v sobotu 6.10. zhruba kolem 15:00 z testovacího stánku ukradeno kolo.

Pomozte najít ukradené kolo

ATEX: Největší novinkou u cyklistických dresů jsou neonové barvy

Každý cyklista by měl být na silnici dobře vidět a pomáhá mu v tom čím dál častěji výběr oblečení. Brněnská společnost ATEX podpořila bezpečnost cyklistů na silnici neonovými barvami kalhot a dresů, které vyrábí z velice jemného úpletu. Za komplet ATEX Neon získala ocenění BIKE BRNO PRESTIGE.

ATEX: Největší novinkou u cyklistických dresů jsou neonové barvy

PELL´S, Specialized, Schindler: Krátce o novinkách v cyklistických pavilonech

Silniční kolo R7 AERO Sram Red výrobce a vystavovatele společnosti PELL´S, horské kolo S-WORKS ROUBAIX SL4 od společnosti Specialized a horské kolo GHOST CAGUA 6591 E:I, které v Brně vystavuje společnost Schindler, patří rozhodně k těm výrobkům, jenž zaujaly na letošním veletrhu BIKE BRNO.

Cyklomapy v mobilu

Cyklomapy, turistické mapy či průvodci - to je ambiciózní cíl společného projektu společností FREYTAG-BERNDT a SHOCART. První krok už obě firmy udělaly, když představily aplikaci PHONEMAPS, určenou jak pro iPhony, tak pro mobily Android.

VIP host festivalu Cyklocestování: Muž, který ujel na kole 450 000 km

Německý cestovatel a spisovatel Tilmann Waldthaler, jehož celoživotní láskou se stala jízda na kole, je ve světě cyklistiky známou osobností. Za více než 30 let ujel kolem 450 000 km a navštívil více než 120 zemí. Přestože letošní sedmdesátník žije v současné době v Austrálii, v Brně dnes promítal a dvě hodiny komentoval fotografie ze svých cest i soukromí.

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště