Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Český pohár MTB v Boskovicích

Přijeďte na finále Českého poháru horských kol v olympijské disciplíně cross country, které se uskuteční v neděli 8. září 2013 v Boskovicích. Naláká vás nejen napínaý závod, ale i atraktivní prostředí Westernového městečka. Trať je vedena v okolí vrchu Doubrava 470 m.n.m. po lesních cestách a stezkách s převahou písčitého podloží. Délka okruhu 3,7 km. Bike Brno je partnerem závodu.

Český pohár MTB v Boskovicích

V srpnovém čísle časopisu Peloton poutavé čtení o letošní Tour de France

Devět dní po dojezdu sté Tour de France na Champs Elysées protrhnul cílovou čáru všech dobrých trafik a cykloobchodů první časopis, dokumentující strhující chvíle letošního nejslavnějšího cyklistického podniku planety.

V srpnovém čísle časopisu Peloton  poutavé čtení o letošní Tour de France

Značka FORCE - to je více než dva tisíce položek

V těchto dnech je na Bike Brno přihlášeno již na padesát vystavovatelů. Mezi největším firmami najdete také KCK Zlín se svou vlastní zavedenou značkou FORCE. FORCE nabízí širokou škálu komponentů na kolo, doplňků pro cyklisty i oblečení. Kolekce pro rok 2013 vylepšuje řadu oblečení pro cyklisty a nabízí nové barevné kombinace úspěšně zavedeného sortimentu.

Značka FORCE - to je více než dva tisíce položek

Elektrokola frčí

Elektrokola se stávají rychlým a efektivním dopravním prostředkem. Umožňují spojit příjemný prožitek z jízdy v krajině i potřebu dopravit se bez námahy z místa na místo. Není tedy divu, že jejich obliba roste. Nejvíce se jich ročně prodá v Německu a Nizozemí. Boom však nastal i v České republice.

DEMA BMX 2014

Letošní cyklistická sezóna je v plném proudu a společnost DEMA, která se mimo jiné představí i na veletrhu BIKE BRNO, už přichází na trh s modelovou řadou 2014 v kategorii kol BMX. Najdete v ní novinku s názvem WHIP, která rozšiřuje nabídku BMX pro nadcházející sezónu.

DEMA BMX 2014

Životní úspěch Romana Kreuzigra na TDF

Ve 100. ročníku Tour de France obsadil Roman vynikající páté místo, což je nejlepší výsledek českého cyklisty v historii tohoto závodu. V trikotu týmu Saxo-Tinkoff a na kole Specialized S- WORKS se zařadil mezi nejvýznamnější jezdce letošního závodu.

Životní úspěch Romana Kreuzigra na TDF

Leader Fox

Domácí výrobce Leader Fox se letos rozhodl oživit novou rodící se kategorii horských kol s ráfky o průměru 27,5 palce a představil horkou novinku Jasper.

Leader Fox

GAUDEAMUS souběžně se sportovními veletrhy

Souběžně s letošními sportovními veletrhy bude probíhat na brněnském výstavišti i veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus. Akce, na kterou pravidelně přijíždí na třicet tisíc návštěvníků, zejména studentů a mladých lidí, se bude konat od 5. do 8. 11. 2013 v pavilonech G1 a G2.

GAUDEAMUS souběžně se sportovními veletrhy

Velká cena města Hradce Králové se blíží

Jedním z partnerských cyklistických závodů, kde mohou diváci vidět žlutý PROMO vůz veletrhu BIKE BRNO je tradiční 48. Velká cena města Hradec Králové (pátek 16. srpna) a druhý ročník Grand Prix Královéhradeckého kraje (sobota 17. srpna). Obě akce budou i v letošním roce určené pro amatérské hobby cyklisty i pro profesionály.

Velká cena města Hradce Králové se blíží

Specialized nabízí svá kola k vyzkoušení v rámci Test the best

Značka Specialized byla mezi prvními, které potvrdily účast na listopadovém Bike veletrhu. Výrobce nabízí celou škálu kol od celoodpružených závodních speciálů, přes rekreační hardtail biky, po silniční a dětská kola.

Specialized nabízí svá kola k vyzkoušení v rámci Test the best
1 2 3 4 5

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště