Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOTEC
- - -

Mezinárodní veletrh užitkových automobilů, dílů a servisní techniky

O2 Truck & Van Business Day 2012

 

Celostátní setkání řídicích pracovníků dopravních, spedičních a logistických firem známé pod tradičním názvem Truck Business Day pod patronací časopisu Truck & business letos dozná významných změn.

Akce se koná oproti předchozím ročníkům v novém termínu, a to ve středu 6. června 2012. Letos nebude navazovat na celostátní setkání Den s Fleetem – jaro (to je na programu 16. května), ale uskuteční se v samostatném termínu. Akce proběhne ve veletržním areálu BVV a bude oficiálním doprovodným programem výstavy Autotec 2012. „Myšlenka uspořádat O2 Truck & Van Business Day 2012 v souběhu s výstavou Autotec vznikla při jednáních s BVV o spolupráci při podpoře naší nejvýznamnější výstavní akce v oboru. Ukázalo se, že možné synergie jsou pro obě strany velmi zajímavé. Naše akce bude oficiální doprovodnou akcí Autotecu, ale jinak zůstane autonomní a v duchu tradičního schématu. Nabídne odborné přednášky, setkání se zajímavými lidmi, prezentaci různých produktů i doprovodný program. Věříme, že umístění letošního ročníku dopomůže k dalšímu růstu prestiže O2 Truck & Van Business Day,“ říká ředitel vydavatelství Club 91, s.r.o., které vydává časopis Truck & business, Martin Mensa.

Druhá významná změna se skrývá v názvu. Letošní ročník se zaměří více na problematiku lehkých užitkových automobilů a jejich využití v dopravních firmách. „V minulých letech, kdy akce Truck Business Day navazovala na náš Den s Fleetem, se užitkové vozy dostávaly nezaslouženě poněkud mimo hlavní proud akce. Letos chceme více podtrhnout autonomní charakter O2 Truck & Van Business Day a zejména fakt, že cílová skupina hostů je zcela jiná než na Dnech s Fleetem. U truckové akce jsou to firmy, u nichž je doprava hlavním předmětem podnikání, u fleetové akce nikoli. Věříme proto, že letošní statut O2 Truck & Van Business Day přiláká více dodavatelů LUV a různých s nimi souvisejících produktů, služeb a řešení,“ říká Martin Mensa.

Třetí významnou změnou je skutečnost, že na letošním ročníku spojí síly vydavatelé časopisu Truck & business v Česku a na Slovensku. Bude to tedy poprvé akce mezinárodní, česko-slovenská. Ján Keder, ředitel vydavatelství Auto Business Media v Bratislavě, k tomu říká: „Magazín Truck & business je jediným b2b magazínom na Slovensku, ktorý už roky prináša odborné témy v oblasti cestnej autodopravy. Sme radi, že spojením síl pri tejto akcii, možeme naším čitateľom poskytnúť znova niečo navyše, či už prostredníctvom odborných prednášok, alebo novými kontaktmi a výmenou skúseností v rámci medzinárodného podujatia.“

Účast na odborné konferenci je pro manažery dopravních společností a oborové spcialisty bezplatná. Registrovat se lze on-line zde.
Každý účastník akce rovněž obdrží pozvánku na veletrh Autotec 2012.
Na stejné stránce najdete kompletní informační portfolio z minulých ročníků – tiskové zprávy, fotografie, videa, prezentace atd.


O časopise Truck & business
Časopis Truck
& business vychází ve spolupráci s belgickým vydavatelstvím MMM Business Media. První číslo vyšlo poprvé v Belgii před téměř 30 lety. Časopis je určen pro řídicí pracovníky společností v oblasti silniční autodopravy a logistiky, kteří řeší strategické otázky směřování svých firem. V ČR vychází Truck & business od května 2006, v roce 2008 byl uveden i na slovenský trh.
Ukázkové číslo české edice v PDF na adrese: http://cs.publero.com/freader?document-id=3737

AUTOTEC

Pro vystavovatele

Pro novináře

Partneři veletrhu

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - AUTOTEC


 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště