Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOSALON Brno
4.-8.4. 2013 (4.4. Press Day)

Mezinárodní veletrh osobních automobilů

DOPROVODNÝ PROGRAM VELETRHU AUTOSALON BRNO 2013

 

MOTORSPORT EXPO 2013

III. ročník mezinárodního specializovaného veletrhu
4. – 5. 4. 2013

Specializovaný veletrh určený pro dodavatele dílů, vybavení a příslušenství v oboru motoristického sportu. Tento veletrh najdete v pavilonu F společně s výstavou závodních speciálů. Závodní speciály a další exponáty zajímavé pro širokou veřejnost budou k dispozici návštěvníkům až do pondělka 8. 4.
Více informací zde.

TESTOVACÍ JÍZDY

Předváděcí vozy určené pro zkušební jízdy návštěvníků s možností výjezdu z areálu výstaviště dají k dispozici Hyundai a Škoda Auto. Do začátku veletrhu bude upřesněn čas, „plný provoz“ plánují vystavovatelé na víkend. Více informací zde.

OJETÉ VOZY GARANTOVANÉ VÝROBCEM

Speciální nabídka ojetých vozů přímo od výrobců – prověřená kvalita a původ vozu, značkový servis, prodloužená záruka na „mladé“ ojeté vozy. Roční garantovaná ojetá auta vystaví BMW a Škoda představí prověřená ojetá auta z programu ŚKODA Plus.

SOUTĚŽ „AUTO, KTERÉ BYCH SI KOUPIL“

Tato soutěž má v letošním roce premiéru. Na veletrhu můžete hlasovat pro jednoho z kandidátů a některé budete moci vyzkoušet na asi dvoukilometrovém okruhu. Všichni hlasující soutěží o mnoho cen, první cenou je poukázka na nákup automobilu v hodnotě 350 tisíc korun, druhou cenou jsou poukázky na palivo do auta, třetí cenou je skútr.
Více informací: www.auto2013.cz

FLEET BUSINESS DAY

V pondělí 8. 4. proběhne na výstavišti program pro manažery vozových parků pod taktovkou časopisu Fleet. Více informací naleznete zde.

ODBORNÝ A TISKOVÝ DEN

4. 4. od 9 do 14 hodin proběhne odborný a tiskový den, který je určen pozvaným hostům a novinářům. V tuto dobu budou probíhat tiskové konference automobilových značek.

ALTERNATIVNÍ POHONY

Alternativním pohonům jsme věnovali pátek, proběhne seminář věnovaný elektromobilitě zaštítěný Unií elektromobility. Více informací naleznete zde.

KONDIČNÍ JÍZDY

S autoškolou Pelikán si můžete zdarma prověřit své řidičské schopnosti například při parkování nebo v kolizních situacích. Jízdy budou k dispozici po celou dobu veletrhu na volných plochách. Více informací naleznete zde.

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie - Autosalon

VIDEO - Autosalon

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště