Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOSALON BRNO
4.-9.6.2011

Mezinárodní veletrh osobních automobilů (3. června - tiskový a odborný den)

PEUGEOT

<h2>PEUGEOT </h2>

Co chystají do Brna....

1. Co zajímavého představil Peugeot na letošním autosalonu v Ženevě?
V Ženevě měl světovou premiéru model Peugeot 308 ve své nové podobě, která přebírá nové stylistické principy značky Peugeot. Všechny tři verze karoserie (hatchback, SW i coupé-cabriolet) prošly vývojem směrem k technologičtější eleganci, výraznější dynamice a větší ekologické účinnosti. Z hlediska nízké úrovně emisí CO2 se tento model stal rekordmanem segmentu s pouhými 98g CO2/km. Této úrovně bylo dosaženo hlavně díky technologii e-HDi, která byla v rámci ekologických novinek salonu představena také u čerstvě uvedené novinky - Peugeotu 508. V Ženevě byly k vidění také další modely, které jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí, jako první dieselový hybrid na světě - Peugeot 3008 HYbrid4 či elektromobil Peugeot i0n

2. Jaké novinky mohou očekávat domácí zákazníci v průběhu roku 2011 u prodejců?
V únoru uvedla značka Peugeot v České republice nejočekávanější novinku letošního roku - Peugeot 508 ve verzi sedan a SW. Na jaře se mohou zákazníci těšit na již zmíněný facelift modelu 308. Aktualizovali jsme také naši nejprodávanější modelovou řadu - Peugeot 207. Ve druhé polovině roku pak přijde první hybridní vůz značky - Peugeot 3008 HYbrid4, jehož emise CO2 nepřekročí 100g / km. A neopomeňme také celou řadu speciálních sérií, např. Peugeot Partner Family aj.

3. Jaké novinky chystá Peugeot na červnový brněnský Autosalon?
Expozice značky Peugeot na letošním brněnském autosalonu bude ve znamení tří hlavních směrů:
- Business - s hlavní novinkou letošního roku Peugeotem 508,
- Family - s řadou rodinných vozů (5008, 3008, Partner Tepee aj.),
- Technologie a ekologie - demonstrující inovace značky Peugeot jako např. e-HDi či elektromobil Peugeot i0n, který si na autosalonu návštěvníci budou moci také vyzkoušet.
Dále chystáme i jedno překvapení, které v sobě prvky nejmodernějších technologií a ekologické účinnosti dokonale spojuje.


 

PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
Radka Matthey
Public Relations

Více informací: www.peugeot.cz

Fotogalerie - Autosalon

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště