Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOSALON Brno
4.-8.4. 2013 (4.4. Press Day)

Mezinárodní veletrh osobních automobilů

Registrujte se na Fleetové pondělí na AUTOSALONU BRNO

 

Časopis FLEET firemní automobily pořádá odborné setkání manažerů pro pořizování, správu a řízení vozových parků s názvem „Fleetové pondělí na Autosalonu“. Akce se uskuteční v pondělí 8. dubna v pavilonu F brněnského výstaviště a názornou, ale i zábavnou formou ukáže hlavní stavební kameny moderního fleet managementu. Účastníci akce zde mohou nalézt odpověď na otázku, kde hledat dnes tolik žádané zdroje úspor při provozu firemních vozidel.

Sedm klíčových témat fleet managementu, jako je financování, pojištění, servis, telematika a další, bude symbolizovat sedm typizovaných stánků, na nichž budou daná témata prezentovat hostům v menších skupinkách odborníci a zástupci partnerů. Každý ze stánků bude mít svého „odborného patrona“, vždy jednoho z čelných dodavatelů odvětví. Zastřešujícím garantem celé odborné sekce bude společnost AZ Mobility, která se zabývá širokou škálou služeb v oblasti fleet managementu. Návštěvníci jednotlivých stánků budou mít možnost zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny.

Hlavním partnerem akce je společnost Toyota Motor Czech, která v rámci Fleetového pondělí na Autosalonu připravuje překvapení v podobě české premiéry nového modelu Toyota Auris Touring Sports.  Toyota bude současně garantem odborného stánku na téma Ekologie a alternativní pohony.

Paralelně s programem na tematických stáncích bude připraveno testování osobních automobilů značek Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Jeep, Ford, Mazda, Mercedes, Seat, Subaru, Volvo, Lexus, Toyota.

Zájemci z řad manažerů pro pořizování, správu a řízení firemních autoparků, kteří se chtějí zúčastnit této ojedinělé odborné akce pořádané časopisem FLEET firemní automobily, se mohou registrovat na mailové adrese redakce: marketing1@club91.cz. Pro registraci je nutné uvést kromě jména a příjmení, názvu společnosti a pracovního zařazení také telefonický a mailový kontakt. Registrace sama není pozvánkou, ale podléhá potvrzení ze strany pořadatele akce, kterým je vydavatelství Club 91 s.r.o., vydavatel časopisu FLEET firemní automobily.

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie - Autosalon

VIDEO - Autosalon

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště