Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOSALON Brno
4.-8.4. 2013 (4.4. Press Day)

Mezinárodní veletrh osobních automobilů

Dubnový AUTOSALON BRNO nabídne pohled na automobilové novinky z Ženevy

 

Brněnský Autosalon opustil tradiční červnový termín a v roce 2013 se bude konat v dubnu. Hlavním důvodem je návaznost na ženevský autosalon, který otevře své brány v příštím roce 7. března.  „Změnu termínu brněnského veletrhu osobních a užitkových vozů vnímáme pozitivně. Nové načasování brněnského veletrhu, krátce po mezinárodním automobilovém veletrhu v Ženevě, umožní značce ŠKODA představit nejžhavější novinky z portfolia tuzemské automobilky na domácí půdě, bez výraznějších prodlev,“  říká Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika a předseda výkonného výboru SDA.

Postoj automobilových značek působících na českém trhu je k tomuto konceptu mimořádně pozitivní. Proto lze očekávat tři haly plné aut; pavilon P a pavilon V zaplní tradiční automobilové značky, které běžně vídáte na silnicích nebo v showroomech. Pavilon F je určen pro tuning a speciální automobilové značky. Vystavené modely pak budou právě ty, které viděli návštěvníci jednoho z nejprestižnějších světových autosalonů, a to s méně než měsíčním zpožděním.

Sledujte nás, brzy načneme přinášet konkrétní informace nejen o vystavených modelech, ale i o doprovodných programech, které vás budou určitě zajímat i bavit.

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie - Autosalon

VIDEO - Autosalon

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště