Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
12.-15.5. 2019

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

DOPROVODNÝ PROGRAM veletrhu ANIMAL TECH a Národní výstavy hospodářských zvířat

 

12. 5. 2019 Neděle

Den chovatelů MASNÉHO SKOTU a KONÍ

Místo konání: Pavilon G2

9.00 – 12.30 Sněm agrární komory ČR

Místo konání: Pavilon P – předvadiště masného skotu

10.00 – 12.30 Národní šampionát plemene Charolais
12.30 – 15.00 Národní šampionát plemene Limousine
15.00 – 16.00 Národní šampionát plemene Aubrac
16.00 – 17.00 Národní šampionát plemene Parthenaise

Místo konání: Pavilon P – sál P1


Včelařské přednášky

13. 5. 2019 Pondělí

Den chovatelů HOLŠTÝNSKÉHO SKOTU

Místo konání: Pavilon P – předvadiště dojeného skotu

10.00 - 14.30 NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT HOLŠTÝNSKÉHO SKOTU
Přehlídka, hodnocení s odborným komentářem. Vyhlášení šampiónky a předání cen vyhodnoceným chovatelům

Místo konání: Pavilon P – předvadiště masného skotu

10.00 – 13.00 Národní šampionát plemene Aberdeen Angus
13.00 – 15.00 Národní šampionát plemene Masný simentál
16.00 – 17.00 Národní šampionát plemene Hereford

14. 5. 2019 Úterý

Den chovatelů ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU

Místo konání: Pavilon P – předvadiště dojeného skotu

09.00 – 12.30 SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU

Místo konání: Pavilon P – předvadiště masného skotu

10.00 – 11.00 Národní šampionát plemene Belgické modrobílé
11.00 – 12.00 Národní šampionáty ostatních francouzských plemen Blonde d´Aquitaine a Salers
12.30 – 14.00 Národní šampionáty plemen Dexter a Piemontese
14.00 – 17.00 Komentovaná přehlídka a prezentace vybraných masných plemen, která nebudou mít vlastní soutěžní šampionát (Bruna d‘Andorra, Bazadaise, Galloway, Gasconne, Highland, Pinzgauer, Texas longhorn, Vosgienne, Wagyu, v jednání Chianina a Dahomey)

15. 5. 2019 Středa

Den chovatelů OVCÍ, KOZ A PRASAT

Místo konání: Pavilon P – předvadiště dojeného skotu

11.00 - 12.00
SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA NORMANDSKÉHO SKOTU, přehlídka, hodnocení s odborným komentářem
12.30 „MISS SYMPATIE“ – vyhlášení výsledků návštěvnické ankety
13.30 – 15.30 Ukázka vyhodnocených šampionek dojených plemen

Místo konání: Pavilon P – předvadiště masného skotu

10.00 – 11.00 Soutěžní přehlídka plemenných býků
11.00 – 12.30 Soutěž chovatelských skupin masných plemen
12.30 – 14.30 Soutěž Junior teamu ČSCHMS Praha

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště