Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ADW AGRO, a.s.

Úplně horkou novinkou v oblasti výživy zvířat, která je přihlášena do soutěže o cenu Grand Prix Animal Vetex 2012, je produkt vyráběný firmou ADW AGRO, a.s. z Vysočiny s názvem ENSTAR PERFORMER 16. Dalším přihlášeným exponátem je produkt ENSTAR PERFORMER 13.

ADW AGRO, a.s.

Agra pojišťovna: Nově pojistíme vichřici i záplavu

Zemědělce nelze umístit do jedné škatulky, každý má jiné potřeby a starosti. Agra pojišťovna si tuto skutečnost plně uvědomuje, proto neustále rozšiřuje svoji nabídku, aby „své pojištění“ nalezli i ti, kdo dosud marně hledali.

Agra pojišťovna: Nově pojistíme vichřici i záplavu

AGRO-partner na veletrhu Techagro

Pro návštěvníky veletrhu Techagro připravila společnost AGRO-partner řadu novinek z oblasti živočišné i rostlinné výroby. Představena bude například nová, vylepšená generace automatického dojícího systému Lely Astronaut A4, která si získává stále větší oblibu mezi majiteli stájí. Seznámit se také můžete s unikátním přihrnovačem objemných krmiv Lely Juno či s jedinečným konceptem svinovacího lisu Lely Welger.

AGROMEGA- specialista na stroje a vybavení pro semenářství

Firma AGROMEGA s.r.o. je pravidelným vystavovatelem veletrhu TECHAGRO a nebude tomu jinak ani v roce 2012. Na svém stánku bude prezentovat celý sortiment společnosti, který zahrnuje technologie na posklizňovou úpravu zemědělských plodin v prvovýrobě, semenářství a v oblasti zpracování sladovnického ječmene.

FARMET a.s.: Stroje na zpracování půdy

V české Skalici sídlí FARMET a.s. - výrobce zemědělských strojů. Stroje s pasivním pracovním ústrojím společnosti Farmet jsou díky své jednoduché a masivní konstrukci vhodné do všech typů půd, pro drobné farmáře i zemědělské podniky největších velikostí.

OPaLL-AGRI s.r.o.: Třetí generace kombinovaných kypřičů SATURN a NEPTUN

Další český výrobce OPaLL-AGRI s.r.o. chystá pro návštěvníky veletrhu několik novinek, zejména v oblasti dalšího vývoje stávajících strojů. Velký zájem návštěvníků se očekává u kombinovaných kypřičů SATURN a NEPTUN, jejichž třetí generace posouvá možnosti uživatelského nastavení a životnosti ložisek zásadním způsobem kupředu.

P&L spol. s r.o. představí novinku značky Kinze

V oblasti technologie přesného setí představí v Brně na TECHAGRU společnost P&L spol. s r.o. Biskupice novinku, kterou je secí stroj Kinze 3600 ASD 12 r. Tento stroj je vybaven dvěma centrálními zásobníky na osivo o kapacitě 2800 l a pneumatickou dopravou osiva ze zásobníků do secích botek.

Škvára - dojení: Malé přenosné dojení pro krávy, kozy, ovce

Společnost Škvára - dojení je dlouholetým zkušeným dodavatelem dojící techniky. Zaměřuje se na prodej a montáž dojení krav, ovcí a koz, prodej a montáž malých dojících automatů, chlazení různých velikostí (mobilní i stacionární), rozvodů mléčných potrubí do chladičů.

Škvára - dojení: Malé přenosné dojení pro krávy, kozy, ovce
1

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště