Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
11.-14.5. 2017

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Zlatá medaile ANIMAL-TECH 2017

 

V rámci doprovodného programu Mezinárodního veletrhu pro živočišnou výrobu Animal Tech 2017 a Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky vyhlašuje a.s. Veletrhy Brno soutěž Zlatá medaile Animal Tech 2017.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 3.5. 2017

Jaké benefity přináší tato soutěž pro účastníky a vítěze?

Všechny přihlášené exponáty budou viditelně označeny přímo v expozici po celou dobu konání veletrhu, vítězné obdrží cenu a diplom. Ocenění vystavovatelé tak budou mít možnost využít svého úspěchu již v době největší koncentrace cílových skupin na veletrhu.

Prestižní Zlatá medaile představuje pro oceněné firmy účinný obchodní argument, který efektivně využívají ve svých marketingových a prezentačních materiálech,na internetových stránkách a v předváděcích místnostech.    

Účast a ocenění v soutěži garantuje publicitu. Postaráme se o Vaši prezentaci v odborných médiích mediálního partnera veletrhu Profi Press a dále v tiskových zprávách společnosti Veletrhy Brno, a.s. a na webových stránkách veletrhu.

Na základě spolupráce s Profi Pressem máte možnost představit přihlášený exponát do soutěže o nejlepší exponáty Zlatá medaile, a to bezplatně formou odborného sdělení v časopise Náš chov č. 5 v rozsahu tiskové A4 nebo v týdeníku Zemědělec č. 19 v rozsahu tiskové A4.

Uzávěrky časopisů:

  • Náš chov č. 5: 30. 3. 2017 (Barbora Lacinová - mobil: 602 185 400, e-mail: barbora.lacinova@profipress.cz)
  • Zemědělec č. 19: 25. 4. 2017 (Miroslav Šerák - mobil: 602 222 704, e-mail: miroslav.serak@profipress.cz)

Současně s prezentací přihlášených exponátů v odborném periodiku budou všechny exponáty představeny na internetovém portálu www.agroweb.cz pod společnou hlavičkou Zlatá medaile ANIMAL TECH 2017 a také na webových stránkách příslušného veletrhu.

Materiály k publikaci ve výše uvedených periodikách zasílejte přímo na výše uvedené zástupce redakcí.

Následná publicita oceněných exponátů je ze strany vydavatelství samozřejmostí.

Exponáty nominované na ocenění se stanou součástí prezentace, která bude promítána při slavnostním zahájení veletrhu, na kterém budou předávána ocenění Zlatá medaile Animal Tech 2017 za účasti vystavovatelů, novinářů, odborníků a významných osobností oboru, politického a společenského života.

Kontakt:
Jana Machulová
+420 541 152 129
+420 724 337 464
jmachulova@bvv.cz

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště