Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Zemědělské potřeby M+S - vše pro zemědělce, farmáře, chovatele i zpracovatele


Společnost Zemědělské potřeby M+S s.r.o. vystavuje na veletrhu ANIMAL TECH 2023. Je tradičním dodavatelem stájových a chovatelských potřeb pro všechna hospodářská zvířata, elektrických ohradníků, strojů pro výrobu a skladování krmiv včetně spotřebního materiálu jako jsou sítě, provázky a fólie.

    

Ve stále se rozvíjejícím sortimentu naleznete například cisterny a napáječky na vodu La Gée, fixační a paznehtářské klece Pasdelou nebo všechny druhy krmných žlabů a fixací COSNET. V neposlední řadě zajišťujeme i prodej manipulační a zemědělské techniky včetně dodávek náhradních dílů, spotřebního materiálu a pneumatik pro všechny zemědělské a stavební stroje. Farmáři a zpracovatelé v nabídce mohou vybírat i ze široké nabídky potřeb a zařízení pro zpracování masa a mléka i pro výrobu sýrů.

    

Zákazníkům nabízíme komplexní službu poradenství a dodávek od drobností, jako jsou závlačky a náhradní díly nebo ohradníkové komponenty, přes prodej stříhacích strojků, vlhkoměrů a váhových systémů až pro dodávky strojů nebo kompletních technologií pro manipulaci a ustájení zvířat nebo skladování a manipulaci obilí a objemových krmiv.

    

Novinkou v poskytovaných službách jsou návrhy a výstavba pastevních areálů a zimovišť na klíč.

Web, Facebook, Instagram, YOUTUBE

 

 

Datum: 1.2.2023 15:39:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště