Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Vše pro výživu a péči o koně

 

Máte rádi svoje koně? Pak jim jistě dopřejete to nejlepší, protože láska zkrátka prochází žaludkem, a u našich čtyřnohých býložravců to platí dvojnásob. Aby dobře vypadali, aby se dobře cítili, zkrátka aby prospívali všemi směry. V pavilonu F se představí hned několik firem zaměřených na výživu koní i veterinární péči.

Kvalitní českou řadu veterinárních přípravků nabídne firma TOPVET, která si zakládá na kvalitě použitých surovin a jejich kombinaci pro využití potenciálu účinných látek. Výsledkem jsou produkty pečující o koně s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Do řady TOPVET for horses patří kategorie péče o kopyta, péče o kůži a srst, doplňková výživa, péče o klouby, vazy a šlachy a přírodní repelenty.

Veterinární přípravky pro koně, se zaměřením na srst, svaly a klouby, dýchání, detoxikaci organismu i stres, přiveze společnost PROVET TRADE. Jejich sirupy a tablety vyrobené z extraktu léčivých rostlin mají vysokou vstřebatelnost, snadné dávkování, účinkují rychle a díky revolučnímu složení účinně. Firma přiveze i oblíbené elektrolyty pro regeneraci po zátěži a chybět nebudou veterinární šampony. Dalším sortimentem budou vysoce chutná krmiva pro koně ve formě müsli a granulí.

Na výstavě se bude prezentovat také projekt HABIBI PRO KONĚ.CZ, nabízející  kompletní podporu v přístupu ke koním v souladu s jejich přirozenými potřebami a jejich individuálními odlišnostmi. Ať už jde o speciální vitamínové či výživové směsi, aromaterapii či ošetření podestýlky.

Výživu pro koně bude prezentovat také společnost ADW Feed. Na veletrh přiveze krmiva pro koně a hydrotermické vločky s jedinečným technologickým zpracováním v ČR. Tyto vločkované produkty z hydrotermicky opracovaných obilovin se vyznačují vysokou stravitelností a využitelností škrobů, proteinů i tuků. Společnost je ryze českým subjektem, který se zabývá systémem výživy, poradenstvím a výrobou krmiv pro koně a ostatní hospodářská zvířata.

Nová výhradně česká značka krmiv Happy Horses bude na veletrhu zastoupena také a přiveze kvalitní plnohodnotnou výživu pro koně.  Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka. Krmivo Happy Horses z velké části nahradí klasické seno a zároveň dodá Vašemu koni výživové hodnoty v míře, jakou potřebuje.  Složky krmiv Happy Horses jsou z velké části vypěstované v chráněném území přírodního parku Jistebnická vrchovina na rozhraní Jižních a Středních Čech. 

Společnost Höveler vyrábí kvalitní krmivo pro koně více než 100 let . Během století se společnost stala předním výrobcem krmiv v Evropě. Zakladatelé  filozofie Höveler se vždy přizpůsobili krmnému programu koní v závislosti na posledních vědeckých průzkumech o koních a nutriční potřeby koní byly důsledně sledovány a dodržovány po celé století a pokračují i dále. Firma v Brně nabídne široké portfolio produktů, od granulí, musli a mashů, přes objemové krmivo nejrůznějších forem zpracování až po vitamíny a minerály, bylinky či pamlsky.

Datum: 10.5.2019 10:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště