Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

VNT electronics se inspiruje zkušenostmi a požadavky samotných zákazníků


Pravidelnými vystavovateli na brněnském výstavišti je společnost VNT electronics s.r.o. vyvíjí a vyrábí vlastní produkty pod obchodními značkami Dogtrace a fencee. Při výrobě generátorů a elektrických ohradníků spolupracuje s profesionály v oblasti pastevectví, farmáři a chovateli a inspirují se podněty, zkušenostmi a požadavky samotných zákazníků. Každý kontakt s nimi považují za cenný.

Letos zde prezentujeme novinky v oblasti elektrických ohradníků, což je především dálková komunikace a ovládání elektrických ohrad. Letošní novinkou je nový elektrický ohradník, kterým můžete připojit přímo k WiFi síti. Druhou novinkou, kterou představujeme, je obojek pro hospodářská zvířata, který sleduje aktivitu zvířete a kompletní informaci o jeho stavu,“ popisuje Jiří Stolín, produktový manažer společnosti VNT Electronics nové produkci, které mají v nabídce.

V nabídce je i další varianta chytrých generátorů pro elektrické ohradníky s názvem fencee energy Smart DUO EDW. Kombinované zdroje ohradníku s výkonem 10 a 15 J, které lze ovládat prostřednictvím aplikace fencee Cloud. A pokud vás více zajímají virtuální ohradníky, pak vám specialisté společnosti doporučí Obojek Fencee GPS F10.

 

Datum: 24.4.2023 16:26:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště