Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

UH CAR představuje třístranný sklápěč ISUZU

 

Uherskohradišťská společnost UH CAR, která poskytuje komplexní automobilové služby, představuje v Brně pick up ISUZU D-MAX, vhodný pro farmáře, lesníky i včelaře. Jedná se o užitkové vozidlo s dieselovým motorem 1,9, pohonem 4x4, s celkovou nosností 1,2 t na třístranné sklopce a 3,5 t na tažném zařízení.


Je to výborný vůz do lesa, na pastviny atd.,“ říká za volantem vozidla Marcela Vašková z klientského servisu společnosti UH CAR. „Návštěvníkům se líbí, že se jedná o terénní vozidlo, které má sklopku na tři strany, a také to, že k němu není třeba řidičák na náklaďák, ale stačí řidičský průkaz typu B,“ dodává Marcela Vašková, která má na starost prodej nových vozů ISUZU.

Pochvaluje si i zájem ze strany návštěvníků výstavy. „Nedělní účast byla suprová, přestože počasí nebylo úplně ideální, ale i tak přišlo hodně lidí. Během dne tu bylo na třicet potenciálních zájemců o tento vůz. Celkově se mi veletrh velmi líbí a považuji ho za podařený. Je interaktivní a zajímavý nejen pro dospělé, ale i pro děti, pro něž jsou atraktivní zvířata a mají tu i hodně možností poučit se v různých oblastech.“

Datum: 15.5.2019 16:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště