Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Technologie pro chov, hospodářská zvířata a myslivost na výstavišti v Brně


Od 22. do 26. dubna 2023 se na výstavišti v Brně uskuteční Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstava hospodářských zvířat. Společně s nimi se odehraje další ročník Národní výstavy myslivosti. V mimořádném pětidenním termínu se budou konat také oslavy stého výročí založení Českomoravské myslivecké jednoty. Souběh akcí obsadí pavilony P, F, G1 a G2 i přilehlé volné plochy.


Šampionáty a soutěžní přehlídky hospodářských zvířat

Ve spolupráci s odbornými partnery připravujeme chovatelský program, jehož součástí bude mezinárodní setkání chovatelů plemene charloais World Charloais Technical Congress,“ uvedl ředitel akcí Petr Maliňák. Chybět nebudou ani národní šampionáty masných plemen skotu, národní šampionát holštýnského skotu, národní šampionáty plemen Jersey a brown swiss, soutěžní přehlídka českého strakatého skotu, soutěžní přehlídka normandského skotu nebo přehlídky prasat, ovcí a koz.

Technologie pro živočišnou výrobu

Kompletní sortiment z oblasti technologií pro chov najdou návštěvníci v pavilonu P. Zemědělské technice pro chovatele budou věnovány venkovní volné plochy. Mezi přihlášenými firmami nechybí AGROTECHNIKA Vaněk, BEST-COVER, DeLaval, FIDES AGRO, HAZE, KOVOBEL, MIKROP ČEBÍN, POL-AGRO maszyny, SCHAUMANN ČR nebo VVS Verměřovice.

Pavilon F nabídne expozici koní i včelařskou výstavu

Velký zájem je tradičně o chovatelské přehlídky koní, jezdecké ukázky a ukázky práce koní. Návštěvníci tento program najdou v pavilonu F, kde se budou prezentovat také prodejci potřeb pro chovatele koní. V hale se dále uskuteční včelařská výstava, která představí prodejce medu, medoviny, kosmetiky a dalších včelích produktů. Atraktivní bude i nabídka potravin od regionálních výrobců.

Program pro myslivce

Myslivost zaplní pavilony G1 a G2. Návštěvníci si budou moci vybrat z kompletního sortimentu potřeb pro myslivce a pobyt v přírodě. Připravuje se i zajímavý doprovodný program v podobě vystoupení trubačů, výstavy unikátních trofejí nebo lesní pedagogiky. Odehraje se také Mistrovství Evropy ve vábení jelenů. Připraveno bude pódium se zvýrazněným tématem na každý den pro odbornou i laickou mysliveckou veřejnost.

Víkendový termín je dobrou příležitostí k prodeji

Veletrh ANIMAL TECH, Národní výstava myslivosti a Národní výstava hospodářských zvířat se v roce 2023 konají od soboty do středy, tedy přes oba víkendové dny. „Důvodem je spojení s oslavami sta let organizované myslivosti v Česku – založení Českomoravské myslivecké jednoty. Toto uspořádání je také výhodné pro vystavovatele, kteří plánují přímý prodej návštěvníkům,“ vysvětlil Maliňák.

Datum: 10.11.2022 12:38:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště